UPS'nin bilgisayara etkisi nedir?

Hocam kusura bakmayın geç görüyorum.
Tekrardan bir bakınca, değerler normal, ama sorunu düşününce emin olamıyorum hala. Yani ilginc bir durum, bilgisayarda yazılımsal ve donanımsal bir sıkıntı olmadığı varsayarsak, geriye kalan ihtimallerde de problem gözükmüyor.
İmkanınız varsa kasayı farklı bir dairede (arkadaşınızın evi mesela) takip deneme imkanınız var mıdır?
Bu arada konu tamamen kasa dışında elektrik ile dönmüş. Hiç kasanın özelliklerini de sormayı düşünmedim ondan dolayı. Bilgisayarın da özelliklerini yazar mısınız?

Hocam kusura bakmayın geç görüyorum.
Tekrardan bir bakınca, değerler normal, ama sorunu düşününce emin olamıyorum hala. Yani ilginc bir durum, bilgisayarda yazılımsal ve donanımsal bir sıkıntı olmadığı varsayarsak, geriye kalan ihtimallerde de problem gözükmüyor.
İmkanınız varsa kasayı farklı bir dairede (arkadaşınızın evi mesela) takip deneme imkanınız var mıdır?
Bu arada konu tamamen kasa dışında elektrik ile dönmüş. Hiç kasanın özelliklerini de sormayı düşünmedim ondan dolayı. Bilgisayarın da özelliklerini yazar mısınız?

Önceki bilgisayarımda da durum aynıydı. Sorun ondadır dedim sattım sıfır sistem topladım. Ama durum aynı sistemde hep bir geçikme var. 144 Hertz monitör ile oynarken sıfır akıcılık var oyunda. Dediğim gibi bu sorun geçen sene başladı ve bir türlü problem nedir çözemedim. TurkNet geçtim yine durum aynıydı 6 ay kullandım sonra Superonline geçtim durum yine aynı. Psikolojik diyen çok var ama değil biliyorum. Attığım mermiler dalganarak gidiyor.

Geri
Yukarı