Urbanears Plattan 2 vs Sony wh ch 510

Arkadaşlar bu iki kulaklıktan hangisini almalıyım? Ve neden? öneride bulunmazsanız sevinirim çünkü 2.ele uygun alacağım.

Urbanears Plattan 2 Bluetooth'lu olanı var bende. Bir hevesle aldım sadece 1 kere 10-15 dakika kullandım. Sonra hiç kullanmadım. Sesi güzel,net ama yüksek değildi diye hatırlıyorum. Malzeme kalitesi güzel.

Diğerini bilmiyorum.

Plattan 2'nin ses kalitesini sevmedim ben. Digerini bilmiyorum.
Kalitesi derken? Malzeme kalitesi mi?
Urbanears Plattan 2 Bluetooth'lu olanı var bende. Bir hevesle aldım sadece 1 kere 10-15 dakika kullandım. Sonra hiç kullanmadım. Sesi güzel,net ama yüksek değildi diye hatırlıyorum. Malzeme kalitesi güzel.

Diğerini bilmiyorum.
Basslar vs. nasıl hocam? Ve neden sadece 10-15dk kullandınız?

Kalitesi derken? Malzeme kalitesi mi?

Basslar vs. nasıl hocam? Ve neden sadece 10-15dk kullandınız?

Valla pek hatırlamıyorum ama çok güçlü değil gibiydi. Alayım film falan izlerken takarım diye düşündüm. Takıp uzanınca baktım pek rahat değil öyle attım eve. Kulaküstü kulaklıklar bana göre değilmiş onu anladım.

Valla pek hatırlamıyorum ama çok güçlü değil gibiydi. Alayım film falan izlerken takarım diye düşündüm. Takıp uzanınca baktım pek rahat değil öyle attım eve. Kulaküstü kulaklıklar bana göre değilmiş onu anladım.
Anladım hocam. Ben alışkın oluğum için rahatsız olmam muhtemelen.

Vallahi pek hatırlamıyorum ama çok güçlü değil gibiydi. Alayım film falan izlerken takarım diye düşündüm. Takıp uzanınca baktım pek rahat değil öyle attım eve. Kulak üstü kulaklıklar bana göre değilmiş onu anladım.

Bu arada basslar güçlü değil derken fiyatına göre mi yeterli değil? Yoksa size mi yeterli gelmedi?

Son düzenleme:
Anladım hocam. Ben alışkın oluğum için rahatsız olmam muhtemelen.

Bu arada basslar güçlü değil derken fiyatına göre mi yeterli değil? Yoksa size mi yeterli gelmedi?

Hep kablolu iPhone kulaklığı kullandığım için belki yeterli gelmemiştir. Mesela şimdi Jabra Elite 4 kulak içi kulaklık kullanıyorum bunun sesini, basını falan seviyorum.

Geri
Yukarı