USB bellek önerisi

qwertyklavye

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. 128 GB kapasiteli bir flash bellek arıyorum. Bilgisayarımda USB 3.2 gen2 Type-C portu mevcut. Çoğunlukla buradan kullanacağım ve tam performansını almak istiyorum. Bildiğiniz güzel cihazlar varsa fiyatı çok uçuk olmayanlardan paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar.

Ya bütçe belirtecektim ancak benim sağım solum pek belli olmuyor, çok pahalı olur almam derim, ama 1 gün sonra alırım falan. Aklımdan geçti, piyasada da baktım biraz çok dalgalı fiyatlar var bi bakıyorsun 400 lira, başka markada 1000 lira. Garip garip fiyatlar var. Ondan dolayı bütçe belirtmedim.

Ya bütçe belirtecektim ancak benim sağım solum pek belli olmuyor, çok pahalı olur almam derim, ama 1 gün sonra alırım falan. Aklımdan geçti, piyasada da baktım biraz çok dalgalı fiyatlar var bi bakıyorsun 400 lira, başka markada 1000 lira. Garip garip fiyatlar var. Ondan dolayı bütçe belirtmedim.
Type C bir bellek mi lazım?

Type-C ucundan kullanacağım bilgisayarımda. Daha yüksek performans vereceğini düşünüyorum. Evet Type-C ucu kesinlikle olmalı ama iki uçlu da olabilir. Yeter ki hızlı olsun.

Malzeme kalitesi olarak da üstün olsun diyorsanız sizin için bunu önerebilirim.

80 TL indirim:

120 TL indirim (Maksimum 7 gün beklemeniz gerekmekte):

Geri
Yukarı