USB ile format atamıyorum

JackKipper

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Dijital Baskı / Grafik Tasarım
BIOS’a giriyorum ve Boot menüsünden USB’yi 1. Sıraya taşıyorum ardından F10’a basıyorum ve siyah bir ekranda beyaz küçük bir çizgi yanıp sönüyor. Arkadaşımın bilgisayarı ve çözüm bulamadık yardım ederseniz sevinirim. Resimler aşağıda;

2A2EE5BC-9DAB-43FB-BDEA-B9DA9FAF7236.jpeg
53D5D909-1301-4987-924E-321CF694C735.jpeg
6FC6CDA5-CA42-4D7F-A0E8-FFCC8ABBB4AF.jpeg

Çizgi çıktığında her hangi bir tuşa basın, ben genelde space elimin altında olduğundan ona basardım. bir deneyin bakalım ne olacak?

Aynı sorun başıma gelmişti. Rusuf ile win7 yazdırmıştım USB ye. Yanlışlıkla dosyaları bozuldu sonra boot etmedi bu şekilde beyaz çizgi çıktı. Tekrar normal hale döndürüp Rufus ile tekrar yazınca oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu rehberden yararlanarak yeniden yazdırın bu arada anakart UEFI değilse eski BIOS sürümlerine göre yazdırın USB'yi.

USB'yi kendisi hazırlamıştı sanırım onda bir problem varmış başka bir USB'yi kaynaktan yararlanarak hazırladık ve format atabildik. Yardımlarınız için teşekkürler.

USB yi kasanın üzerindeki USB girişine takıyorsanız anakart üzerindekine takmayı deneyin. Bende de olmuştu. 2. bişe Eski bir PC ye benziyor GPT yerin MBR ile format USB'sini hazırlayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı