Format atamıyorum

nuwanda209

Hectopat
Herkese merhabalar. Arkadaşlar yaklaşık 1 ay kadar önce bir pc topladım vatandan. İnternetten windows 8.1 in ögrencilere verdigi ücretsiz sürümü indirdim ve onu kullanıyordum. 1 ay kadar sorunsuz bi şekilde kullandım. Bigün pcyi actıgımda oyunlara giremedigimi girsem bile fps çok düşük oldugunu gördüm. Bunun bir virusden kaynaklandıgını düşünüp format atmak istedim. Ve format atmadan önce pc içindeki herşeyi sileyim dedim. %60a falan geldiginde hata verdi. daha sonra bari format atayım dedim ancak windows 7 yada 8 kurarken mavi ekran hatası alıyorum sürekli. yardımcı olacaklara şimdiden teşekürler

Mavi ekran hatasının ekran görüntüsünü çekebilir misiniz.
tamam hocam ancak bi 5 dk falan bekleticem sizi kusura bakmassanız şuan idarelik bir sistem kullanıyorum onu söküp telefonla cekip atabilirim

1

Dosya Ekleri

• DSC_0401.JPG
    DSC_0401.JPG
    767,1 KB · Görüntüleme: 225
Mavi ekran hatası değil bu.
Windows dosyaları orjinal mi ?
Yanlış format atıyor olabilir misiniz ?
Dvd'ye yüklediyseniz Dvd çizilmiş olabilir mi ?

Mavi ekran hatasında ''Memory_menagement'' yazıyor.
Belleklerde sıkıntı olabilir mi ?
Bellekleri kontrol edebilir misin.
Diğer hataların Windows dosyalarının Dvd ye eksik veya yanlış yazıldığından olduğunu düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı