USB Tethering Bağlantı Sorunu

Bilirkisi.exe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yönetmen, Tiyatro Sanatçısı, Oyun Yazarı, Koordinatör, Rejisör, Oyuncu Koçu
Öncelikle sorunumdan, daha sonrada yaşadığım sorunun detaylarından ve denediğim çözüm yollarından bahsedeceğim. Şu anda sorunum evimin internetini telefonumun USB tethering özelliği ile, bilgisayarıma bağlayamıyor olmam. Bağlantıyı açmak üzere tıkladığımda, bir saniye geçmeden kapanıyor. Daha önceden D-Smart kullanıyordum. D-Smart kullanıcısı olduğum dönemde sorun yaşamazken, nedendir bilmem Türk Telekom kullanıcı olunca böyle bir sorunla karşılaştım. İnternet aboneliğimi yaklaşık 1 veya 2 hafta önce değiştirdim ve değiştirdiğimden beridir bu sorun böyle devam ediyor. Farklı telefonlar ile bağlantı kurmayı denediğimde de aynı sorunu yaşıyorum(Eski işletim sistemli telefonlar hariç). Belki sorun bilgisayarımdadır diyerek, ağ ayarlarımı sıfırladım ve bütün USB sürücülerimi kaldırıp yeniden kurdum fakat sorun hala devam ediyor. Acaba sorun Türk Telekom'un bana verdiği modemde midir? Öyleyse bu sorunu nasıl çözebilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de ön USB portlarında çalışmıyordu. Arkadakilerde dene istersen.
Denedim fakat maalesef sorunum çözülmedi. Konuya bir ekleme daha yapayım; Wifi bağlantımı kapatıp, mobil internetim ile usb tethering paylaşımı yapınca sorun yaşamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı