USB Type-C Hub önerisi

Rulingthehun

Hectopat
Yer
Eskişehir/Magusa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Desktop
RTX 4070 & i7-12700F
Macbook Pro 2023
M2 Pro 12 CPU - 19 GPU
Monster Tulpar T7 V18.2.1
RTX 2070 - i9 9900k
Meslek
Öğrenci
Türkiye'de bulunan USB Type-C çoğaltıcıların hepsi yüksek fiyatlı.
AliExpress'den 2 ürün beğendim. Türkiye'den ya da Çin'den önerebileceğiniz USB Type-C to 3X + USB Type A 3.0 çoğaltıcılar var mı?
AliExpress üzerinden baktığım ürünler:
Linkte bulunan Ugreen çoğaltıcnın "5-in-1 HUB Model-ABS " ve "5-in-1 HUB Model " modellerine bakıyorum. İkisininde özellikleri aynı (4x USB 3.0 + 1x Micro USB), dış malzemesi farklı.
ABS (Sanırım polimer, plastik karışımı bir malzeme) olan 88.16 TL, diğeri (galiba metal) 119.66 TL.
Hangisi seçilmeli?
Bu ürün istediğim özelliklere uyuyor fakat markasız olduğu için güvenemedim (USB Type C 30cm modeli).
Fiyatı: 47.88 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Ugreen ürünleri fiyatına göre kalitelidir, yaklaşık 7-8 kablo söyledim Çin'den şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Aliexpress kuponları ile Ugreen indirimlerini birleştirebiliyorsunuz. 17 dolarlık ürünü 1 dolar mağaza, 5 dolar Aliexpress indirimi ile 11 dolar civarına almıştım.
Ayrıca ABS olanı linkte göremedim fakat bence alabilirsiniz.

Ugreen marka ürünlerin ikiside tükenmiş. Virüs bittikten sonra sipariş vereceğim, stokları yenilenirse direkt bu markayı alırım. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı