uTorrent Mining Yaptı Mı?

Hocam bir dönem uTorrent istemcisinin bilgisayarlarda Mining yaptığı tespit edilmişti. Muhtemelen bilgisayarında arkaplanda Mining işlemi yapılıyor. Yine de bilemem tabi. Ama üstteki arkadaşın mesajına kattiyen katılmıyorum. uTorrent güvenli bir istemci değildir. Ayrıca boşta %50 CPU kullanımı da zannımca normal bir değer değil. AV'lerle falan uğraşma, zaten muhtemelen tespit edemez. Bas formatı, kafa rahat.

Hocam bir dönem uTorrent istemcisinin bilgisayarlarda mining yaptığı tespit edilmişti. Muhtemelen bilgisayarında arka planda mining işlemi yapılıyor. Yine de bilemem tabii. Ama üstteki arkadaşın mesajına kattiyen katılmıyorum. uTorrent güvenli bir istemci değildir. Ayrıca boşta %50 CPU kullanımı da zannımca normal bir değer değil. Av'lerle falan uğraşma, zaten muhtemelen tespit edemez. Bas formatı, kafa rahat.

Torrent'i 2 yıla yakındır kullanıyorum. 50% CPU da kullanmıyor tabii ki 12% civarında bir şey. Ha, virus olmasından korkuyorsan Torrent'i indirdiğin siteden emin ol, güvenli bir siteden indir.

Biraz araştırma yaptım ve buldum.
uTorrent mining yapmaz ama uTorrent'den indireceğin dosyanın içinde olabilir.

Yani indirdiğin dosyaya bağlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Torrent'i 2 yıla yakındır kullanıyorum. 50% CPU da kullanmıyor tabii ki 12% civarında bir şey. Ha, virus olmasından korkuyorsan Torrent'i indirdiğin siteden emin ol, güvenli bir siteden indir.

Biraz araştırma yaptım ve buldum.
uTorrent mining yapmaz ama uTorrent'den indireceğin dosyanın içinde olabilir.

Yani indirdiğin dosyaya bağlı.
Emin misin?

Hocam bir dönem uTorrent istemcisinin bilgisayarlarda mining yaptığı tespit edilmişti. Muhtemelen bilgisayarında arka planda mining işlemi yapılıyor. Yine de bilemem tabii. Ama üstteki arkadaşın mesajına kattiyen katılmıyorum. uTorrent güvenli bir istemci değildir. Ayrıca boşta %50 CPU kullanımı da zannımca normal bir değer değil. Av'lerle falan uğraşma, zaten muhtemelen tespit edemez. Bas formatı, kafa rahat.

UTorrent'ya BitTorrent zararlı bir yazılım değil, Pro sürümüne yükselten Crack'in içinde mining yapan virüs var/dı. Genelde crack yapıldığı için bu şekil anılmaya başlandı.

UTorrent'ya BitTorrent zararlı bir yazılım değil, Pro sürümüne yükselten Crack'in içinde mining yapan virüs var/dı.genelde crack yapıldığı için bu şekil anılmaya başlandı.

Torrent eskiden mining yapıyordu şu an var mıdır bilemem ama oradan bir dosya indiriyorsan o büyük bir ihtimal ile içinde virus bulundurur.

Yeni konular

Geri
Yukarı