Çözüldü Uygulamalardan root gizleme nasıl yapılır?

• Konuyu başlatan Kxfir
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 6B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kxfir

Hectopat
Telefonda root var, e-Nabız uygulamasına giremiyorum bu yüzden Magisk Manager yüklemeye çalışıyorum uygulamaya girip indir dediğimde sürekli çöküyor. Magisk Manager onu da inderemedim, çözüm bulamadım çözüm varsa sevinirim.

Çözüm
Tamamdır bir şekilde yüklemeyi başardım kusura bakmayın telefon güvenlik sorunu algılayıp otomatik olarak güvenli gördüğü gets appden indiriyordu oda eski sürüm olduğu için indiremiyordum.

Magisk'i indirebildim şu anda fakat telefonu yeniden başlatınca Fastboot ekranında kaldı bayağıdır bekliyorum sorun olur mu bu?
Yeniden başlatmayı deneyin eğer açılmazsa muhtemelen soft brick olmuştur, Fastboot ROM kurmanız gerekir ve IMEI silinebilir.
Ezbere bilmiyorum fakat magiskin hangi sürümü veya uygulaması unuttum onun içerisinde zaten uygulama gizleme modülü vardı ve rahat bir şekilde yapabiliyordun, face gruplarında veya bir android forumunda kolayca bulursun bence

Edit: dediğim yöntem bu

Ezbere bilmiyorum fakat Magisk'in hangi sürümü veya uygulaması unuttum onun içerisinde zaten uygulama gizleme modülü vardı ve rahat bir şekilde yapabiliyordun, face gruplarında veya bir Android forumunda kolayca bulursun bence.

Evet onu biliyorumda Magisk'i yükleyemiyorum sorun orada root Magisk ile atılmamış telefon IMEI kaydı yapılması için root atmışlar nereden attıklarını bilmiyorum Magisk yüklenmiyor yüklemeye çalıştığımda uygulama çöküyor hiçbir türlü halledemedim o yüzden.

GitHub'dan indirmeye çalıştığımda getapps uygulamasında yönlendirip oradan Magisk Manager indiriyor otomatik nasıl indirebilirim anlamadım tam.

Bunu indirmek ne kadar zor olabilir ya?

Evet onu biliyorumda Magisk'i yükleyemiyorum sorun orada root Magisk ile atılmamış telefon IMEI kaydı yapılması için root atmışlar nereden attıklarını bilmiyorum Magisk yüklenmiyor yüklemeye çalıştığımda uygulama çöküyor hiçbir türlü halledemedim o yüzden.
O zaman SuperSU ile atılmıştır ve bu proje çok eski. Bazı yöntemler var ama artık desteklenmiyor. Ya Magisk kuracaksınız ya da çok araştırma yapmanız lazım.
Magisk Manager denen şey kaldı mı?
Güncellendi ve adı değişti yine aynı Magisk.

Bunu indirmek ne kadar zor olabilir ya?

Kral sana diyorum ki buradan indirdiğimde otomatik getapps uygulamasına yönlendiriyor bu nasıl bir tavır aga.

Biliyorum dostum, eskide kaldığı için söyledim ya zaten.

Kral sana diyorum ki buradan indirdiğimde otomatik getapps uygulamasına yönlendiriyor bu nasıl bir tavır aga.
Ordaki APK linkine basacaksın ne demek getapps uygulaması açılıyor? Ekran görüntüsü paylaş bari.

O zaman SuperSU ile atılmıştır ve bu proje çok eski. Bazı yöntemler var ama artık desteklenmiyor. Ya Magisk kuracaksınız ya da çok araştırma yapmanız lazım.

Magisk kurmaya çalıştığımda çöküyor uygulama onu çözemedim bir türlü çözümü var mıdır?

Geri
Yukarı