Uygun fiyata ikinci el ekran kartı önerisi

Hayır yukarılarda dediğim güzel ekran kartı dediğim bu sistem için deil onun için sistem kuracaktım ama vazgectim artık büyük ihtimalle bu sisteme ekran kartı bakacağım ve ayrıca ben sizin gibi düşünmedimmi zannediyorsunuz hemde kaç kere düşündüm ama yok sizin dediginiz kartlar bile 400 500 tl aralığında hadi hd 5570 300 yada 300 e yakın mesela 260-270-280 gibidir ben tabi letgodan bakıyorum sahibindendede bi fark yok ama bazı kartlarda biraz oluyor ama kargoda deil benim için önemli olan get açmıyorlar çalınır falan diyorlar bende zaten az para ödediğim biraz mutlu olayım diye aldığım şey yerine salatalık gelir moralim iyicene bozulur siz bulabilirseniz bulun iyi ucuz kart mesela ben r5 220 buldum ozellikler iyi ve güncel ama güç olarak beklediğimden düşük bazı baktığım kartlardaysa güç bu gibi kartlardan iyi ama güncel deil ve haliylede özellikler düşük (dx opengl vb.) Umarım anlatabilmisimdir.
HD5570 200TL'ye çok rahat bulabilirsiniz. Daha geçen hafta sattım o fiyata. 300-500TL değil yani.

HD5570 200TL'ye çok rahat bulabilirsiniz. Daha geçen hafta sattım o fiyata. 300-500TL değil yani.
HD 5570 ı evet bulabiliyorum ama sahibindende o fiyatlar var ben letgodan bakıyorum dediğim gibi sahibindende bozuk kart gönderir diye için rahat etmiyor çalınır diyip get te açmıyorlar belki bu bile bir bahane hd 6570 i zaten 200 tl nin yanından geçmez.

HD 5570 ı evet bulabiliyorum ama sahibindende o fiyatlar var ben letgodan bakıyorum dediğim gibi sahibindende bozuk kart gönderir diye için rahat etmiyor çalınır diyip get te açmıyorlar belki bu bile bir bahane hd 6570 i zaten 200 tl nin yanından geçmez.
6570 5570 ile neredeyse aynı kart zaten. İkisinden biri yüksek fiyatsa hiç gerek yok. Elimde olsa yardımcı olmaya çalışırdım. Sizin işinize yarayacak bir kart yok maalesef şu anda. Ben sahibindende GET isteyen olursa herkese yardımcı olmaya çalışıyorum genelde. Millet de haklı ama dolandırıcı çok.

Geri
Yukarı