Uygun fiyatlı direksiyon seti önerisi

FRAGX

Hectopat
Arkadaşlar direksiyon seti almak istiyorum fakat pek bir bilgim yok açıkçası, Assetto Corsa, ETS 2 gibi oyunlarda rahatlıkla kullanabileceğim ucuz ve kaliteli bir şey arıyorum.

Bütçemi belirleyemedim çünkü direksiyonlar hakkında bir bilgim yok.

Arkadaşlar direksiyon seti almak istiyorum fakat pek bir bilgim yok açıkçası, Assetto Corsa, ETS 2 gibi oyunlarda rahatlıkla kullanabileceğim ucuz ve kaliteli bir şey arıyorum.

Bütçemi belirleyemedim çünkü direksiyonlar hakkında bir bilgim yok.

3.5-4 bine ikinci el DFGT var. Sıfır isterseniz Snopy, Rampage gibi markalar var ama onları alacağınıza klavye ile sürün daha iyi.

@SPEAZCHY hocam beğenmedim atmanızın sebebi nedir?

@SPEAZCHY hocam beğenmedim atmanızın sebebi nedir?

Hocam bende Snopy V18 aldım ancak 500 600 TL gibi bir miktar ödeyerek 900 derece yaptım tek direksiyonun doku kalitesi kötü onun dışında iyi bence sizde öyle yapabilirsiniz.

Hocam bende Snopy V18 aldım ancak 500 600 TL gibi bir miktar ödeyerek 900 derece yaptım tek direksiyonun doku kalitesi kötü onun dışında iyi bence sizde öyle yapabilirsiniz.

Hocam FFB olmayan direksiyonlar oyun zevkini büyük ölçüde baltalamaktadır. ~2.000₺'ye V18 alıp 900 derece olması için ek masraf yapmak ve uğraşmaktansa bütçeyi biraz daha artırıp FFB motoru bulunan ve genel malzeme ile pedal kalitesi V18'in fersah fersah ötesinde olan DFGT bence en mantıklı seçimdir. Tabii sıfır isteniyorsa Snopy tarzı ürünlere yönelmekten başka pek seçenek de yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı