Uygun fiyatlı ISS önerisi

taxszd

Centipat
Yer
26.357896, 127.783809
Daha fazla  
Merhaba elimizdeki internet kötü ve pahalı olduğu için yeni bir sağlayıcıya geçeceğiz. Uygun fiyatlı, taahhütsüz ve kotasız, AKN olmayan, kaliteli bir ISS önerir misiniz? Bütçem 170₺ civarı. Birde ben Comnet adlı bir ISS buldum, bu ISS nasıldır?

Uygun fiyatlı diye isminde hayır olmayan bir issye geçmiştim ani ping yükselmesi ve paket kayıpları oluyordu FPS oyunları oynuyorsanız valorant cs gibi bilinen firmalardan şaşmayın derim comnetde birisi müşteri hizmetleri ile tartıştığı için interneti kapattıklarını söylemişti değişik bir firma

1 aydır comnet kullanıyorum, kesinlikle önermiyorum. Evet vaadettikleri hızı veriyorlar ama stabilite yok, her an kopma her an loss olabiliyor. Ucuz diye çok fazla müşteri geçti ona göre bir yatırım geliştirme yapamadıkları gibi müşteri hizmetleri konusunda sıfırlar. 12 saattir ticketıma cevap verilmedi ve o şekilde ticketımı kapattılar. Onlara göre hiçbir sorun yok güllük gülistan. Kesinlikle uzak dur.

1 aydır comnet kullanıyorum, kesinlikle önermiyorum. Evet vaadettikleri hızı veriyorlar ama stabilite yok, her an kopma her an loss olabiliyor. Ucuz diye çok fazla müşteri geçti ona göre bir yatırım geliştirme yapamadıkları gibi müşteri hizmetleri konusunda sıfırlar. 12 saattir ticketıma cevap verilmedi ve o şekilde ticketımı kapattılar. Onlara göre hiçbir sorun yok güllük gülistan. Kesinlikle uzak dur.
O zaman Comneti eliyorum. Peki sizce Millenicom nasıl fiyatını hak eder mi?

Milleni hakkında yorum yapamayacağım kullanmadım, Daha önce turknet kullandım genel anlamda memnundum. NetSpeed önerende çok onu da değerlendirebilirsin.

Geri
Yukarı