Uygun fiyatlı telefon önerisi

Axnei

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2 yıl önce Tecno Pova Neo aldık aldığımız güne lanet olsun fikrimce çok kötü bir telefon kamerası rezalet Instagram bile kasıyor, son 4 5 aydır 7 8 kablo değiştirdim kabloları bozuyor çok garip bir telefon. Satıp üstüne 5000 TL ekleyip telefon almak istiyorum 2. el de olabilir önerilere açığım kamerası iyi, 128 GB, pes gibi oyunları kaldıracak özelliklere sahip olursa sevinirim.

Arkadaşlar 2 yıl önce Tecno Pova Neo aldık aldığımız güne lanet olsun fikrimce çok kötü bir telefon kamerası rezalet Instagram bile kasıyor, son 4 5 aydır 7 8 kablo değiştirdim kabloları bozuyor çok garip bir telefon. Satıp üstüne 5000 TL ekleyip telefon almak istiyorum 2. el de olabilir önerilere açığım kamerası iyi, 128 GB, pes gibi oyunları kaldıracak özelliklere sahip olursa sevinirim.

Xiaomi Redmi 12 ya da POCO F4 olabilir hem ucuz hem de dedıgınız oyunları kaldırır.

Xiaomi Redmi 12 ya da POCO F4 olabilir hem ucuz hem de dedıgınız oyunları kaldırır.

Oyunları kaldırır kaldırmasına da hocam Xiaomi Redmi 12 telefonunda jiroskop yok alırken aklınızda bulunsun FPS oyunları vesaire oynuyorsanız.

2. el mi 10T. Hem ekran yenilemesi iyi hem işlemcisi ortalama.

Son düzenleme:
Oyunları kaldırır kaldırmasına da hocam Xiaomi Redmi 12 telefonunda jiroskop yok alırken aklınızda bulunsun FPS oyunları vesaire oynuyorsanız.

FPS oyunları oynamıyorum hocam, kamerası iyi olsun günlük kullanımda Instagram'da falan kasmasın benim için yeterli. Bu özellikleri karşılıyor mu?

2. el mi 10t. Hem ekran yenilemesi iyi hem işlemcisi ortalama.

Evet dogru jiroskop yok. Ama şimdiki oyunlarda yenı durumlarda jıroskop eskısı kadar kullanılmıyor. Ben yazmayı unutmusum yine de hatırlattıgınız ıcın teşekkürler.

Hocam bilmiyorum satılır mı emin değilim, 2. eli 3000 civarı elimde 6500 TL para var. Redmi 12 gözüme güzel geldi. Onu almayı düşünüyorum. Telefonuda satmama gerek kalmaz kardeşime veririm.
Bütçe 6500₺ ise Realme 9i alabilirsiniz. Redmi 12'den daha iyi bir cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı