Uyguna mouse pad önerisi

cansxrk

Picopat
Mouse pad almayı düşünüyorum, masayı kaplacak şekilde mi, yoksa mouse için yeterli derecede olan bir pad alsam emin değilim? Sizce nasıl aliyim ve hangi mouse padi önerirsiniz? Pahalıya kaçmadan zaten profesyonel oyuncu filan değilim sonuçta. Masayı kaplayan mouse padler daha hos durur gibi geliyor, diğer türlü ayrı yarı bir parça gibi kalınca tuhaf geliyor.

Wraith e-sportsdan alabilirsin güzel mouse Pad'ler hiç deneyimlemedim ama inceleme videolarında aşırı güzel gözüküyor bana göre.

Son düzenleme:
Bence masayı kaplıyacak mouse pad türünden alın.
Klasse-porge gibi markalardan alabilirsiniz.
Popülerlerden bir tane link atayım:
Amazonda daha ucuz, sipariş verdim gelince görsel yüklerim.

Bu da Amazon linki:

Buna Akakçe'den baktım bazı modelleri pahalı bazı modelleri normal fiyat. Acaba çakma marka olarakmı yazıp satıyolar diye düşündüm bende konu açim dedim de galiba düşündüm gibi değil.

Bu da Amazon linki:

Gözüme çok hoş göründü. Wraith'den almak yerine buradan almak daha mantıklı.

Bu da Amazon linki:

Attığın N11 linkteki üstündeki baska desenler olan modellerde bir fark yoktur değil mi güzel duruyolar da.

Buna Akakçe'den baktım bazı modelleri pahalı bazı modelleri normal fiyat. Acaba çakma marka olarakmı yazıp satıyolar diye düşündüm bende konu açim dedim de galiba düşündüm gibi değil.

Buradan bakabilirsiniz hocam Prime özel 1 ay ücretsiz Prime yapabilirsiniz. Bazı modellerde %12 bazı modellerde %6 indirim var satıcı direkt ürünün kendi satıcısı. Görseldekini satın aldım.
Düzelttim hocam lunar majesty olanı aldım.
Link niye böyle oldu?

Attığın N11 linkteki üstündeki baska desenler olan modellerde bir fark yoktur değil mi güzel duruyolar da.

Model farkı yok desen farkı var hocam.

Tamamdır iki linktende bakacağım seçenek çok var siyah beyaz sistemim var ekran kartıda MSI Gaming kırmızılı bir şey olduğu için uyumlu bir şey seçeceğim bir önerin var mı hocam?
Purple sun bakabilirsin birde 1-2 gün kokusu varmış havalandırmak gerekiyormuş ürün gelince dönüş yaparım.

Yeni konular

Geri
Yukarı