Uzaylılar neden hala gelmediler?

• Konuyu başlatan emr0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 195
  • Görüntüleme 10B
Uzaylılar bizimle beraber fark ettirmeden yaşıyor diye düşünüyorum. Elon Musk gibi kişilerin sıradan insan olmayabileceğini düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uzaylılar bizimle beraber fark ettirmeden yaşıyor diye düşünüyorum. Elon Musk gibi kişilerin sıradan insan olmayabileceğini düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Gelirlerse Anne terliği kullanılarak öldürülürler.
Eğer gelirlerse Nurettin Nebati'yi ve Süleyman Soylu'yu üstlerine gönderelim. Belki Nebati ekonomik şahlanışa destek sözü kopartabilir veya Soylu Uzaydan destek sözü kopartarak terör örgütünün 386. kez kırılan belini son kez kırdığımızı dünyaya ilan edebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
5 ihtimal var.
  • İnsanların varlığını bilmiyorlar.
  • İnsanların varlığını biliyorlar fakat umurlarında değiliz.
  • Dünya'ya gelmeyi denediler fakat başaramadılar.
  • Dünya'ya geldiler.
  • Evrende tek canlı biziz.

Öncelikle merhaba, sizce uzaylılar neden hala gelmediler? Benim fikrim Dünya'nın etrafındaki Van Allen kuşaklarindan geçerlerse kullandıkları UFO gibi araçların bozulacak olması
Sizden bir ricam var eğer bu konuda cidden konuşmak istiyorsanız konuşun bunu söylememin nedeni sitedeki bazı arkadaşların yazdıkları cümleler.

Trafik varmış samanyolunda, herkes Dünya’ya gelmek istiyormuş. Bir kaç ışık yılına geleceklerini söylediler.

Geri
Yukarı