Uzun hikayeli oyun önerisi

AC Odyssey öneririm. Tipik AC oyunu asla değildir. Açık dünya hikaye oyunudur ve uzun soluklu bir maceradir. Oyunun grafikleri ve mekansal tasarımları çok iyi. Oyunda sadece dolaşmak için bile saatlerinizi harcayabilirsiniz zira haritası geniştir.

Cyberpunk 2077 önerebilirim oyunda bir sürü hikaye ve olay var ama biraz pahalı.
RDR2 önerebilirim ama biraz sıkılırsın.
GTA 5 önerebilirim ama klasikleşti.
Valorant önerebilirim hikayesi yok ama çok güzel.

Cyberpunk 2077'yi denedim ve yan görevler çok hoştu GTA artık baydı RDR'ye bakarım bir ara.
AC Odyssey öneririm. Tipik AC oyunu asla değildir. Açık dünya hikaye oyunudur ve uzun soluklu bir maceradir. Oyunun grafikleri ve mekansal tasarımları çok iyi. Oyunda sadece dolaşmak için bile saatlerinizi harcayabilirsiniz zira haritası geniştir.

Listeme aldım.
Grafik önemli değil mi?
Starcraft 1.
Beğenirsen (ben beğenmedim) 2. serisini de dene.
1.si bedava.
Ek olarak daha çok Online oynanıyor.

Listeme alıyorum.
Hades deneyebilirsin. Cidden o tarz oyunları sevmememe rağmen çok hoşuma gitmişti.

Listeme ekledim.

AC Odyssey, AC Origins, AC Valhalla, Cyberpunk 2077, Witcher 3, Dying Light, Red Dead Redemption 2, Skyrim, Dragon Age İnquisition. Güzel ve uzun hikâyelidir hepsi. Aralarında kopamayacağınız oyunlar mevcut. Öncelik olarak Odyssey diyebilirim. Gerçekten uzun ve keyifli bir oynanış sunuyor. Hikâye orta şeker ama bayağı uzun. DLC hikâyeleri orta uzunlukta ama çok keyifli. Epic Games'te indirimdeyken kaçırmayın derim.

AC Odyssey, AC Origins, AC Valhalla, Cyberpunk 2077, Witcher 3, Dying Light, Red Dead Redemption 2, Skyrim, Dragon age inquisition. Güzel ve uzun hikâyelidir hepsi. Aralarında kopamayacağınız oyunlar mevcut. Öncelik olarak Odyssey diyebilirim. Gerçekten uzun ve keyifli bir oynanış sunuyor. Hikâye orta şeker ama bayağı uzun. DLC hikâyeleri orta uzunlukta ama çok keyifli. Epic Games'te indirimdeyken kaçırmayın derim.

Teşekkürler ama bir türlü Witcher 3 deneyemedim :(

Yeni konular

Geri
Yukarı