Uzun ömürlü fare tavsiyesi

917382

Hectopat
Daha fazla  
Normal kullanım için uzun süre kullanabileceğim kablolu bir fare önerir misiniz?
DPI çok düşük olmasın. Ömrü uzun olsun. Herhangi bir bütçe belirlemedim.

Yakın zamanda satın almış olduğum mouse'u öneriyorum. Kullandığım süreçte memnun kaldım. 2 yıl garantisi dışında, yedek switch ve kablo gibi güzellikleri de mevcut. Kendim çeşitli indirimlerle 120 lira civarına aldım.

Yarına kadar satın alıp, gerekli işlemleri yaptığınız takdirde ASUS tarafından 100 TL'lik bir para iadesi de tarafınıza yapılacaktır. Ancak bunun için fatura ve seri numarası gibi bilgiler gerekli. İnternetten sipariş ettiğiniz takdirde yarına kadar elinize geçeceğini düşünmüyorum.

Yakın zamanda satın almış olduğum mouse'u öneriyorum. Kullandığım süreçte memnun kaldım. 2 yıl garantisi dışında, yedek switch ve kablo gibi güzellikleri de mevcut. Kendim çeşitli indirimlerle 120 lira civarına aldım.

Yarına kadar satın alıp, gerekli işlemleri yaptığınız takdirde ASUS tarafından 100 TL'lik bir para iadesi de tarafınıza yapılacaktır. Ancak bunun için fatura ve seri numarası gibi bilgiler gerekli. İnternetten sipariş ettiğiniz takdirde yarına kadar elinize geçeceğini düşünmüyorum.

Zamanında kullanmıştım 1 sene kadar. Efsane mousedu gerçekten. Ölümsüzdü. Değiştirilebilir switch, değiştirilebilir kablo iyi özellikleriydi. Tek sevmediğim yani skatezleri biraz hızlı eriyordu.

Merhaba, dilerseniz Satılık: Asus Rog Gladius 2 Origin buradaki sıfır ürüne bakabilirsiniz.
1 sene önce sizden almıştım Gladius 2 Origin'i. 7 ay kadar kullandıktan sonra skatezleri bittiği için garantiye göndermiştim. Asus sağolsun sıfırını göndermişti ben de satmıştım. Amacım ilanınızı baltalamak değil ama fiyat biraz yüksek değil mi? Arkadaşın attığı linkte mouse 375 tl ve Asus kampanya olarak 100 tlsini geri veriyor.( Seri numarasını forma 16 temmuzda girilmesi zorunlu değil 30 haziran-30 temmuz arasında girilebiliyor)

Hediye gelen Gladius 2 Originlerde taşıma çantası, yedek kablo, yedek switch ve Rog stickeri çıkmıyor diye biliyorum. O yüzden fiyatı yüksek geldi.

Bu arada konsola geçmemiş ve elimde satılık 2 tane mouse olmasa alırdım gerçekten. Çok güzel mousedu, özledim diyebilirim.

1 sene önce sizden almıştım Gladius 2 Origin'i. 7 ay kadar kullandıktan sonra skatezleri bittiği için garantiye göndermiştim. Asus sağolsun sıfırını göndermişti ben de satmıştım. Amacım ilanınızı baltalamak değil ama fiyat biraz yüksek değil mi? Arkadaşın attığı linkte mouse 375 tl ve Asus kampanya olarak 100 tlsini geri veriyor.( Seri numarasını forma 16 temmuzda girilmesi zorunlu değil 30 haziran-30 temmuz arasında girilebiliyor)

Hediye gelen Gladius 2 Originlerde taşıma çantası, yedek kablo, yedek switch ve Rog stickeri çıkmıyor diye biliyorum. O yüzden fiyatı yüksek geldi.

Bu arada konsola geçmemiş ve elimde satılık 2 tane mouse olmasa alırdım gerçekten. Çok güzel mousedu, özledim diyebilirim.
Merhabalar, evet hatırladım sizi😄 Üründe sorun yaşamadığınıza sevindim. 100 TL geri ödeme kampanyası bugün 16.07.2021 saat 23.59'da son buluyor. Bu tarihten sonra satın alımlarda kampanya geçerli sayılmıyor. Açıkçası ürünü hiç açmadım, ve 6200 DPI olan değil de 12000 DPI olan model. Piyasaya baktığımız zaman hiç açılmamış ürün olduğu için fiyatını uygun gördüm.

Bana kalırsa en iyi kablolu fare. Kalih GM 8.0 Switch'leri var ve Pixart'ın en iyi sensörü olan 3370 bulunuyor içerisinde. Focus+ sensörü ile arasında sadece IPS farkı var ama o farkı Switch'lerinin iyi olması kapatıyor.

En iyi sensörü PMW3389 değil miydi 3370 daha mı iyi?

Konuya dönecek olursam da bütçenize göre siz seçin hocam, tabii ki hangi modeli alacaksanız alın detaylı araştırma yapın.

Geri
Yukarı