VA panel monitör ne kadar ghosting yapar?

bdxmrz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Galax GTX1660 Super / Ryzen 3 4100 / 2x8 GoodRam / A520M-HVS / Adata Legend 700

Monitör bu normali 240Hz OC ile 280Hz ancak monitör VA panel ne kadar ghosting olur?
Veya bu monitörü kullanan var ise test atabilir mi?
Bende bu monitörün 27 inç olanını almayı düşünüyorum. IPS'de 240hz modellere baktım 27 inç ama siyah kaliteleri okadar da iyi değildi o yüzden bilemedim. Yarın vatan bilgisayara gidip bi bakıp test edicem.

Bende bu monitörün 27 inç olanını almayı düşünüyorum. IPS'de 240Hz modellere baktım 27 inç ama siyah kaliteleri o kadar da iyi değildi o yüzden bilemedim. Yarın Vatan Bilgisayar'a gidip bir bakıp test edeceğim.

Hocam 27 inç olduğu için pikselleri sayabilirsin dediler 24.5 inç bulursan atar mısın?
Test ettiğin zaman atarsan sevinirim.

Hocam 27 inç olduğu için pikselleri sayabilirsin dediler 24.5 inç bulursan atar mısın?
Test ettiğin zaman atarsan sevinirim.
Ben monitöre uzak duruyorum o yüzden 24.5 falan küçük geliyor gözüme.

Hele hikayeli oyun oynarken falan gidip 1.5 metreden falan bakıyorum monitöre 24.5 inçte oynayamıyorum oyun.

Ben monitöre uzak duruyorum o yüzden 24.5 falan küçük geliyor gözüme.

Hele hikayeli oyun oynarken falan gidip 1.5 metreden falan bakıyorum monitöre 24.5 inçte oynayamıyorum oyun.
Bende Pek yakın durmuyorum ama yinede 27 inç çok büyük geliyor.

Hocam siz baya uzak duruyorsunuz ben 25 santim uzaklığa uzak diyorum. 🙂
185 boyum var Kolumu uzatınca parmak ucum değiyor monitöre 70 santim falan geriye yaslanıp oynarım ben.

Çoğu insan o yüzden 27 inç monitörde pixel sayıyo ben 24.5 alınca busefer monitör dışı heryeri görüyorum.

185 boyum var Kolumu uzatınca parmak ucum değiyor monitöre 70 santim falan geriye yaslanıp oynarım ben.

Çoğu insan o yüzden 27 inç monitörde pixel sayıyo ben 24.5 alınca busefer monitör dışı heryeri görüyorum.
Anladım hocam test ettiğiniz zaman görüşlerinizi söylerseniz sevinirim.

Bakalım yarın vatan'a gidicem eğer IPS monitörlerin siyah performansı okadar kötü gelmezse IPS monitör'de alabilirim ama hikayeli oyun falan oynuyorum kontrast ile renkler gene daha hoş gözüküyor VA'da ama siyahları gri gibi görmek istemiyorum. Bir yandan da FPS oyunları oynuyorum onun için de IPS panel daha hızlı ama işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı