VAC ban yedim (!)

Hayır. VAC sadece hile yazılımlarına bakar. Sizin dediğiniz Overwatch.
Aga bunu diyorum işte.
bundan 5-6 yıl önce H1Z1'de yedim. Nedenini hala bilmiyorum ama hile kullanmadım. Bilgisayarda Cheat Engine falan vardı onu da bulabileceğini sanmıyorum.
H1Z1'de saboteden VAC yemiş olabilir miyim? Küçük çocuktum zaten.

Aga bunu diyorum işte.
bundan 5-6 yıl önce H1Z1'de yedim. Nedenini hala bilmiyorum ama hile kullanmadım. Bilgisayarda Cheat Engine falan vardı onu da bulabileceğini sanmıyorum.
H1Z1'de saboteden VAC yemiş olabilir miyim? Küçük çocuktum zaten.
Ya virüs yüzünden ban yemişsinizdir yada VAC gerçekten iyi çalışıyor. Saboteden ban yemezsiniz. Zaten Cheat Engine yasak, o da tetiklemiş olabilir.

Geçenlerde masterchef izlerken Mehmet şef anlık sinirlenmesinden dolayı dedim bilgisayarın başına oturayım bir CS oynayayım dedim. Girdim bilgisayara içinde bütün hile programları vardı ama ben yokmuşum gibi davrandım. Hepsi enjekte edilmiş haldeydi belli ki çok ta yeniden başlatmakla uğraşmadım hemen elim ınsert tuşuna çarptı yine neyse dedim geçiştirdim. Sonra Dust 2'yi seçip arama ekranında bekledim bekledim ama bir türlü oyun gelmedi. Ben de daha sonra dayanamadım yoldaş tarafından 4 kişiyi çağırdım hoş geldiniz beş geldiniz derken oyunu tekrardan başlattım. Evet sonunda oyunu daha hızlı bulmuştu. Kabul edip ısınmanın bitmesini bekledim. Daha sonra herkes nereye gideceğinden bahsediyordu ben çok uğraşmıyordum (ara sıra mikrofon basıyordum) daha sonra düşük vurmaya başlayınca takımdakiler bana güzel güzel nağmeler yapıyorlardı. Çok hoşuma gitmişti bende onları kırmadım 4-11 olan oyunu 16-11 bitirdim. Bu sefer karşı taraftakiler aferin oyuncu çorabını çıkar ve doğru yatağa iyi geceler diyordu. Bu da hoşuma gitmişti. Daha sonra aradan 1 ay geçmişti. Tekrardan bir girdim bir de ekranın üst tarafında genel bekleme süresi yazıyordu ama ben hile kullanmadım ki sadece elim ınsert tuşuna çarpıp 40 tane ince ayar yapmıştım acaba ondan dolayı mı oldu derken bir anda aklıma teknoloji forumlarına yazıp kendimi haklı göstermeye çalışasım geldi.
not: Bu yazdıklarım hayal ürünüdür. Hileyi kullanmadan önce azıcık düşünün.
Hocam insert tuşuna basınca ne oluyor?

Genellikle ücretsiz hilelerin arayüzünü açmasını sağlıyor. 2018 zamanında kullanmıştım oradan biliyorum.

Ben paralıda kullandım insert basınca açıyor beleş paralı farkı yok external hile dışında kullanırsanız ban yersiniz zaten insert basıp açılan paralı parasız hileye güvenmeyin.

Ben paralıda kullandım insert basınca açıyor beleş paralı farkı yok external hile dışında kullanırsanız ban yersiniz zaten insert basıp açılan paralı parasız hileye güvenmeyin.

Deneyimim oldu zaten paralıda ez global 1 günlük (ban yedim) 444 ve bir hile daha vardı önceden 21 seviye kasmak için denemiştim. Çift keleşe kadar çık daha sonra bir sabah banı gör gibisinden.

Geri
Yukarı