VAC yasağı için yeni hesap açmak mantıklı mı?

32430072

Decapat
Makaleler
2
1 yıl önce saçma bir sebepten dolayı VAC ban yemiştim. Kaldırmak için herhangi bir başvuru vs. yapmadım. Bu VAC ban benim bazı oyunlara banlı olmadığım halde giremememi sağlıyor. Hesabım 50 level ve içinde 100 civarı oyunum var. Satmaya çalışıp yeni bir hesap açmak istesem mantıklı olur mu?

1 yıl önce saçma bir sebepten dolayı VAC ban yemiştim. Kaldırmak için herhangi bir başvuru vs. yapmadım. Bu VAC ban benim bazı oyunlara banlı olmadığım halde giremememi sağlıyor. Hesabım 50 level ve içinde 100 civarı oyunum var. Satmaya çalışıp yeni bir hesap açmak istesem mantıklı olur mu?
Satabilirseniz satın. Ama açtığınız hesaba aynı telefon numarasını eklemeyin. Arkadaşım öyle yaptı tekrar banlandı. VAC banlı hesap ile aynı mail ve telefonu girerseniz, yeniden VAC yersiniz.

Arkadaşım öyle yaptı tekrar banlandı.

O yüzden yasaklanmadığına adım gibi eminim. Telefon numarasını sonradan farklı bir hesaba eklemek yasaklama almanıza sebep olmaz. Bu resmi sayfada da açıkça belirtiliyor.

@32430072

Hangi oyundan yasaklandınız, hangisine giremiyorsunuz? Aldığınız uyarı nedir?

Hesabını satma para etmez. Bir fikrim var ama emin değilim. Yeni bir hesap oluştur ve aile paylaşımı yap. Böylelikle oyunların kalır ve VAC ban iptal olur ama ilerlemen silinir.

O yüzden yasaklanmadığına adım gibi eminim. Telefon numarasını sonradan farklı bir hesaba eklemek yasaklama almanıza sebep olmaz. Bu resmi sayfada da açıkça belirtiliyor.

VAC banlı hesapta kayıtlı telefon numarasını 3 ay içerisinde tekrardan eklerseniz. VAC ban yiyorsunuz diye biliyorum.

3 ay içerisinde tekrardan eklerseniz

Eskiden yasaklama aldığınız zaman 3 ay boyunca numarayı kullanamıyordunuz. Bu süre zarfında zaten hesaba eklenemiyordu. Eklenemediği için de VAC yasağı alma gibi bir şey söz konusu değildi.

3 ay kısıtlaması çoktan kaldırıldı. Şu an ekleseniz de herhangi bir yasaklama almazsınız.

Satabilirseniz satın. Ama açtığınız hesaba aynı telefon numarasını eklemeyin. Arkadaşım öyle yaptı tekrar banlandı. VAC banlı hesap ile aynı mail ve telefonu girerseniz, yeniden VAC yersiniz.
Mail değişebilirim ama telefon hafif sorun.
Benim 102 Level hesabım var. VAC ban yediğim için fiyatının 3/1'ne satmayı düşünüyorum. O fiyata bile satılmıyor. İleride elden çıkarmak isterseniz zorlanırsınız. En mantıklısı o hesaba daha fazla para yatırmadan bırakmak.
Hesabı bırakacağım satılık olarak sitelere verdikten sonra ve para yatırıp indirimlere kadar beklemeyi düşünüyorum. Ardından bir saat kasma uygulaması aracılığı ile sürelerimi eskisine yakın hale getirmeyi planlıyorum.
Konu ile alakasız ama gerçekten saçma bir sebep mi?
Evet öyle, hile olmadığım halde şans/şanssızlık ile hile gibi görünmüşüm.
VAC banlı hesapta kayıtlı telefon numarasını 3 ay içerisinde tekrardan eklerseniz. VAC ban yiyorsunuz diye biliyorum.

@32430072

Hangi oyundan yasaklandınız, hangisine giremiyorsunuz? Aldığınız uyarı nedir?
Bu telefon konusuna araştırmam lazım. Team Fortress 2 den VAC ban yedim. Birkaç önemsiz oyuna daha VAC attı fakat sorunsuz CS:GO vs. girebiliyorum.
Hesabını satma para etmez. Bir fikrim var ama emin değilim. Yeni bir hesap oluştur ve aile paylaşımı yap. Böylelikle oyunların kalır ve VAC ban iptal olur ama ilerlemen silinir.
Hesapta gayet fazla şey bulunuyor alan hiç olmaz mı?

Anladım.

Sizin sorununuz aynen şu şekilde;

Aşağıdaki Source oyunlarından birinde ya da bir Source modunda hile yaparsanız aşağıdaki listedeki tüm oyunlar için VAC yasaklaması alırsınız:

Counter-Strike: Source

Half-Life 2: Deathmatch

Day of Defeat: Source

Team Fortress 2

TF2'den yasaklandığınız için diğerlerinden de yasaklandınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı