Vadesiz banka kartı önerisi

Zbyrtmr

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060
R5 5600X
16GB 3200MHZ RAM
500GB M.2 SSD
MSİ B550M-A PRO
Selam, reşitim ve vadesiz hesap açmak istiyorum. Açma amacım biriktirdiğim paraları kartta saklamak, market alışverişlerinde kullanmak, yakıt almak için, internetten alışveriş vs. yapmak için vadesiz hesap açmayı planlıyorum. Siz hangi bankaları önerirsiz? Tek bir tane hesap yeter mi yoksa iki tane mi hesap açayım? Benim için önemli olan eğer yapıyorsa para kesintisi yapmaması. Yani aylık para kesmesi ya da para yatırıp çekerken para kesmesini istemem. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

İstediğiniz özellikler zaten her bankada olan temel özellikler bankalar para yatırma çekmeden ücret almazlar bu yüzden size en yakın olan ve bulunduğunuz yerde atm si çok bir banka tercih etmeniz daha iyi olacaktır

İstediğiniz özellikler zaten her bankada olan temel özellikler bankalar para yatırma çekmeden ücret almazlar bu yüzden size en yakın olan ve bulunduğunuz yerde atm si çok bir banka tercih etmeniz daha iyi olacaktır
Peki iki farklı hesap açmak mantıklı mı yoksa gereksiz mi? Ben şeyden dolayı sorayım dedim belki bazı bankalar puan falan veriyordur, kampanyaları falan oluyordur diye sorayım dedim. Yapı kredi ve garanti açmayı düşünüyorum açayım mı sizce?

Peki iki farklı hesap açmak mantıklı mı yoksa gereksiz mi? Ben şeyden dolayı sorayım dedim belki bazı bankalar puan falan veriyordur, kampanyaları falan oluyordur diye sorayım dedim. Yapı kredi ve garanti açmayı düşünüyorum açayım mı sizce?
Yeni kampanya ve puan isteğiniz varsa bankayı ona göre seçmeniz iyi olur bence garanti ve YapıKredinin kampanyalarına bakın hangisinin kampanyaları size daha çok hitap ediyorsa ondan hesap açın birden fazlaya gerek olduğunu düşünmüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı