VakıfBank iade parasını yatırmıyor

serdarrrr4r

Centipat
Uzun bir zaman önce Trendyol'dan 200 liralık bir alışveriş yaptım ve iade ettim. Ancak param yatırılmadı müşteri hizmetleri bankadan şikayet oluşturun dedi. Uğraşmak istemediğimden yapmadım. Gecenlerde Xbox üzerinden aldığım oyunu iade ettim. Şu an yine aynı sorunu yaşamaktayım iade etmiyorlar ne yapmalıyım?

15 gün içinde iade etmeleri lazım. Kaç gün oldu?

Hocam 10 gün oldu ancak, arayıp sorduğumda en geç 4 gün içinde yatırıldığını söylüyorlar.

Rezil bir banka, ATM'de param kaldı alıkonulan tutarı 50TL eksik yatırdılar. Yardımcı olmuyorlar.

Hocam başka iadelerimde mevcut aynı durumu yaşamamak için ne yapmalıyım?

Uzun bir zaman önce Trendyol'dan 200 liralık bir alışveriş yaptım ve iade ettim. Ancak param yatırılmadı müşteri hizmetleri bankadan şikayet oluşturun dedi. Uğraşmak istemediğimden yapmadım. Gecenlerde Xbox üzerinden aldığım oyunu iade ettim. Şu an yine aynı sorunu yaşamaktayım iade etmiyorlar ne yapmalıyım?

O parayı almak için ancak şubeye gidip orada bilmem kaç saat ugraşmanız lazım baskıcı şekilde yoksa vermeleri mümkün degil. ATM de 150 ayrı 500 ayrı param kaldı anında aradım talep açtılar sonra para kalmamış diye reddettiler 3-4 kez daha açtım kabul etmediler. En son şubeye gittim sadece 100 TL'yi verdiler.

O parayı almak için ancak şubeye gidip orada bilmem kaç saat ugraşmanız lazım baskıcı şekilde yoksa vermeleri mümkün degil. ATM de 150 ayrı 500 ayrı param kaldı anında aradım talep açtılar sonra para kalmamış diye reddettiler 3-4 kez daha açtım kabul etmediler. En son şubeye gittim sadece 100 TL'yi verdiler.

Rezalet bir firma cidden. Bana da 18 yaşından küçüksün internetten alışveriş yapma hesabın kapanır dediler. 🤣 🤣 sanki karşılarında eşek oturuyor. Hakem heyetine gerekirse veririm. Dalga geciyorlar.

Benmde her zaman 15 gün sonra gece 12'de iade oluyor.
4 gün kaldı 15 günün dolmasına bekleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı