Çözüldü VAL 29 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MikeyKunn

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7500F
RTX 4060
MSI PRO A620M-E
32 GB 6000Mhz Ram
MSI MAG Forge M100A D6
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Ethernet ile bağlıyken VAL 29 hatası alıyorum. Kendi internetime bağlandığımda ise girebiliyorum.
Ethernet ile girmek istiyorum ki pingim olmasın.

Çözüm
Nasıl yapacağım hocam?

Hocam sanırım yaptım DNS kısmını 8.8.8.8 yaptığımda internete herhangi bir erişimim olmuyor ne yapmam gerek? Aldığım hata.
Dns_probe_finished_no_internet

DNS ayarını ethernet'ten değiştirdiysen oyun açılır denedin mi?
VAL 29 ağ bağlantısı ile ilgili bir sorun demek.

| Eğer varsa antivirüs programınız Vanguard'ı engellemiş olabilir.

| Güvenlik duvarı ağ koruması -> bir uygulamaya güvenlik duvarı üzerinden izin ver -> ayarları değiştir tuşuna basıyoruz. -> alt kısımda başka bir uygulamaya izin ver diyoruz -> göz at -> *program files'ın içinde Riot Vanguard bölümüne giriyoruz. O bölümden "vgtray, vgc, log-uploader" dosyalarını ekliyoruz. -> ekledikten sonra tekrar aynı yere dönüp v tuşuna basıp "Valorant, Vanguard tray notification, Vanguard user-mode service" bunları bulup soldaki tiklerini kaldırıyoruz. -> Yeniden başlatıp girmeyi deneyin.

Karmaşık gelmemiştir umarım :)

VAL 29 ağ bağlantısı ile ilgili bir sorun demek.

| Eğer varsa antivirüs programınız Vanguard'ı engellemiş olabilir.

| Güvenlik duvarı ağ koruması -> bir uygulamaya güvenlik duvarı üzerinden izin ver -> ayarları değiştir tuşuna basıyoruz. -> alt kısımda başka bir uygulamaya izin ver diyoruz -> göz at -> *program files'ın içinde Riot Vanguard bölümüne giriyoruz. O bölümden "vgtray, vgc, log-uploader" dosyalarını ekliyoruz. -> ekledikten sonra tekrar aynı yere dönüp v tuşuna basıp "Valorant, Vanguard tray notification, Vanguard user-mode service" bunları bulup soldaki tiklerini kaldırıyoruz. -> yeniden başlatıp girmeyi deneyin.

Karmaşık gelmemiştir umarım :)

Hocam Valorant yok.

Hocam Valorant yok.

Burada.

Dosya Ekleri

• 17154193257988228793646621533602.jpg
    17154193257988228793646621533602.jpg
    187 KB · Görüntüleme: 5
Hmm.. Ekleyebiliriz ama işlem uzayacak.
1# Hizmetler'i aç. V tuşuna basıp vgc'yi bul. Çift tıklayıp otomatik yap. Hizmeti başlat tuşuna bas. Biraz bekle ve tekrar dene.

1715420111604.png

2# Eklediğim resimdeki bölümden -> Dışlama ekleye basıp dosya tuşuna bas -> 2. eklediğim resimdeki dosyayı bulup ekle -> Yeniden başlat.
1715420060387.png

1715420327110.png

Linkteki videoyu izleyin. Videoda anlatım daha sağlıklı olur belki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı