Valorant Alt Tab atınca bilgisayar donuyor

Yamaner

Hectopat
Valorant oynarken Alt Tab atıp geri dönmeye çalıştığımda veya şimdi olduğu gibi tam oyuna tıkladım, girmeden dondu bilgisayar. Hiçbir yere tıklayamadım, ekran masaüstün de kaldı öylece. Neden kaynaklanıyor acaba? Sistem özelliklerim oldukça yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun ayarlarında tam ekraan ayarı var onu pencereli tam ekrandı galiba ona getir düzelmesi gerek bende de çok önceden olmuştu şu an oyun güncelleniyor SS atamıyorum ama grafik kısmında direk zaten karşına çıkıyor.

Oyun ayarlarında tam ekraan ayarı var onu pencereli tam ekrandı galiba ona getir düzelmesi gerek bende de çok önceden olmuştu şu an oyun güncelleniyor SS atamıyorum ama grafik kısmında direk zaten karşına çıkıyor.

Deneyeceğim ama şu an daha farklı bir sorunum var yeni bilgisayarım kulaklığı görmüyor şu an oyun dondu reset attım bilgisayara böyle oldu sürücülerle ilgili bir problem var sanırım.

Deneyeceğim ama şu an daha farklı bir sorunum var yeni bilgisayarım kulaklığı görmüyor şu an oyun dondu reset attım bilgisayara böyle oldu sürücülerle ilgili bir problem var sanırım.
oda olabilir bende öyle bşir sorun olduğunda şu şekilde yapınca düzelmişti
Ekran görüntüsü 2024-01-10 150710.png

Yeni konular

Geri
Yukarı