Valorant Battle Pass alınır mı?

Petri

Kilopat
Sizce değer mi? Birkaç videoya baktım şu ana kadarki en iyi Battle Pass diyenler var. Bütün Battle Pass'i bitirmeyi düşünüyorum. İlk defa Battle Pass alacağım için size sorayım dedim. Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.

Sizce değer mi? Birkaç videoya baktım şu ana kadarki en iyi Battle Pass diyenler var. Bütün Battle Pass'i bitirmeyi düşünüyorum. İlk defa Battle Pass alacağım için size sorayım dedim. Şimdiden cevap veren herkese teşekkürler.
Büyük ihtimalle ben de alacağım, ilk passim. Diğerlerine göre daha şık duruyor özellikle K/TAC paketi. Sık skin almayanlar için gayet mantıklı bir seçenek.

Sık skin almayanlar için gayet mantıklı bir seçenek.
Daha önce hiç skin almadım Valorant için. CS:GO envanterimi artık skinler gereksiz geldiği için satmıştım. Şimdi yeniden bir skin hevesi tuttu.

Bir önceki savaş biletine nazaran bunun daha güzel olduğunu söyleyebilirim. Tabii her şey zevk ve renk meselesi. Ancak almak istiyorsanız tavsiye ederim.

Karambitli Battle Pass'tan sonra gelen en iyi Battle Pass olabilir. Bence almaya değer gibi duruyor.

Büyük ihtimalle ben de alacağım, ilk passim. Diğerlerine göre daha şık duruyor özellikle K/TAC paketi. Sık skin almayanlar için gayet mantıklı bir seçenek.

Karambitten sonraki en iyisi, alınır.
O zaman alıyorum. Teşekkürler yeniden.

Diğer skin paketlerinden birinde Phantom da olsa dadundan yenmezdi ama. Bu kadarına şükür tabii xD.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı