Valorant cihaz banı

Arka planda Logitech'in yazılımı açıksa ondan dolayı olabilir. Bazı forumlarda bu yüzden ban yiyen kişileri gördüm. Ama hesabı kurtarma gibi şansınız yok.

Kesin ondandır hocam Gaming software açıktı fakat 2 PC var diğerinde daha fazla oynadım onda da var Logitech ama o neden yemedi ban.

Desteğe yazmak dışında yapabileceğiniz pek bir şey yok maalesef. Vanguard hile programı olmayan ama oyun dosyalarına etki eden 3. parti bir yazılım algıladıysa da ban yiyebilirsiniz.

Çare PUBG Steam.
Haksız ban olayı yok. Raporladığım hilelerin alayı ban yedi ve bildirim alıyorum çok keyifli :)

Hocam hile değilim diyorum anlamıyor musunuz 300TL yatırdığım hesapta neden hile açayim açanlara atsınlar açmadığım halde neden atıyorlar.

Kesin ondandır hocam Gaming software açıktı fakat 2 PC var diğerinde daha fazla oynadım onda da var Logitech ama o neden yemedi ban.
Bazen algoritmada sıkıntı yaşıyor Vanguard. Şu an kusursuz çalışan bir sistem değil maalesef. Bir daha ticket atmanızı ve hangi nedenden dolayı veya hangi 3. parti yazılımdan dolayı ban yediğinizi sorun ve Logitech Gaming Software’dan bahsetmeyi unutmayın.

Bazen algoritmada sıkıntı yaşıyor Vanguard. Şu an kusursuz çalışan bir sistem değil maalesef. Bir daha ticket atmanızı ve hangi nedenden dolayı veya hangi 3. parti yazılımdan dolayı ban yediğinizi sorun ve Logitech Gaming Software'dan bahsetmeyi unutmayın.

Hocam 3kere açtım bot cevap verip 3 ay içinde HWID açılacak fakat ban yediğiniz asıl hesabınız geri gelmeyecek deniyor.

Geri
Yukarı