Valorant derecesizken çok iyi adamlar geliyor

Wostid Reis

Decipat
Ben 1.5 yıl önce Diamond'um ama oyunu bıraktım 1.5 yıldır oynamıyorum yani istatik sıfır gözüküyor ve şu an derecesizim. Elimi alıştırdım derecesiz de ve eskisi gibi güzel oynuyorum her Dereceli'de en az 15 vuruyorum ama bir sorun var. Karşıya o kadar iyi oynayan adamları atıyor ki ya anlatamam. Adamlar Full onetap. Hiç silah sesi duymadım. Gördüğüm gibi direkt tek yiyorum. Sadece ben değil bizim takım içinde aynısı geçerli. Yani neden sadece karşı takıma böyle adamları atıyor anlamıyorum benim şu an derecem bile yok. Yan hesapla gireyim dedim hiç dereceli girmedim o hesap da 0. Onda da aynısı oldu. Adamlar immortal gibi oynuyor Full One tap. Gelen adam 29/0 gitti şaka gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Immortal'dır belki :D derecesizde her ranktan adam olabiliyor sonuçta adam smurf'tur yeni hesap açmıştır ya da en kötü ihtimal hiledir.

Immortal'dır belki :D derecesizde her ranktan adam olabiliyor sonuçta adam smurf'tur yeni hesap açmıştır ya da en kötü ihtimal hiledir.
Bilmiyorum ama adam smurf olsa bile geçmiş istatistiği çok iyidir yani ona göre rakip vermesi lazım kendine denk. Gidipde 1 yıldır oynayan beni o adamın karşısına atıyorsa zaten diyecek birşey yok.

Geri
Yukarı