Çözüldü Valorant FPS'i sabit olarak 165'te kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi FPS'im sabit 165'te kaldı. Monitörün Hertz'ine sabitlendi. Bir türlü çözemedim. Oyun ayarlarında sabitleme ve V-Sync kapalı. Sistemi Windows 11'e geçirince oldu bu sorun.

Çözüm
Hocam, kaldırılmamış o ayar, şimdi buldum şimdi şu sayfadan şu tiki işaretleyin:
Eki Görüntüle 1188657

Sonra 3D ayarlarının Yönetilmesi sayfasına gidip kontrol edin. O şekilde çıkıyormuş o düşey senkronizasyon seçeneği.
Düşey senkronizasyon kapalı.
Çözdüm sorunu. Yaşayan varsa, oyuna sağ tıklayıp özellikleri seçip oradan uyumluluğa tıklayıp tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak seçeneğini işaretleyip tamam deyince düzeldi.
Hocam, kaldırılmamış o ayar, şimdi buldum şimdi şu sayfadan şu tiki işaretleyin:
Eki Görüntüle 1188657

Sonra 3D ayarlarının Yönetilmesi sayfasına gidip kontrol edin. O şekilde çıkıyormuş o düşey senkronizasyon seçeneği.
Düşey senkronizasyon kapalı.
Çözdüm sorunu. Yaşayan varsa, oyuna sağ tıklayıp özellikleri seçip oradan uyumluluğa tıklayıp tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırak seçeneğini işaretleyip tamam deyince düzeldi.

Çözüm
Arkadaşlar şimdi çözdüm. Fotoğraftaki ayarı "Uygulama kontrolünde" yaparsanız düzelecektir.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    136,8 KB · Görüntüleme: 21

Geri
Yukarı