Valorant hesabı kurtarılmıyor

adakingl456

Hectopat
Benim hesabım çalındı. Hesap kurtarma hakkında üzerinden bilet yollamama rağmen sanki hesap kısıtlaması hakkında bilgi almayı seçmişim gibi onun üzerinden sürekli bot bana cevap veriyor. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• AAAAA.PNG
    AAAAA.PNG
    69,5 KB · Görüntüleme: 32
Yapılan bir inceleme yok ki bot otomatik cevap veriyor şu an benim derdim hesabımın çalınması hesap kısıtlaması kontrolü yapıyor.

1'den fazla ticket attıysan ve aynı şeyi söylüyorsan Riot sadece 1. ile ilgilenir kalanları aynı cevabı verir ben ban yiyince de aynısı oldu 4 ticket attım 1.yi incelediler bot ile mesaj gönderdiler kalanında bot direkt aynı cevabı verdi bir daha dönüş sağlanmadı.

Farklı.

1'den fazla ticket attıysan ve aynı şeyi söylüyorsan Riot sadece 1. ile ilgilenir kalanları aynı cevabı verir ben ban yiyince de aynısı oldu 4 ticket attım 1.yi incelediler bot ile mesaj gönderdiler kalanında bot direkt aynı cevabı verdi bir daha dönüş sağlanmadı.

Farklı bir konudan bilet açtım iletişime geçtim bu sefer bot yanıt vermedi şu an yanıt bekliyorum teşekkürler.

Bende dahil tanıdığım bazı kişiler hesabını bu video ile kurtardı. Benimde gmail hesabım çalındığı için valorant hesabım çalınmak üzereydi. Bunu izleyerek hesabımı geri aldım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende dahil tanıdığım bazı kişiler hesabını bu video ile kurtardı. Benimde gmail hesabım çalındığı için valorant hesabım çalınmak üzereydi. Bunu izleyerek hesabımı geri aldım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ticket a kadar sıkıntı yok atıyorum ama bot farklı bi konuda cevap veriyor

Size cevap veren kişiler bot değil. Bir yerde hata yapıyor olmanız lazım.

1713865938049.png

Her şey çok iyi bilet hesap kurtarma konusunda ama bot cevap veriyor gerçek birinden cevap almak için şu an farklı konularda yazıyorum alıyorumda ama sonrasında yeniden bot cevap verip bileti kapatıyor.

b
1713865938049.png

Her şey çok iyi bilet hesap kurtarma konusunda ama bot cevap veriyor gerçek birinden cevap almak için şu an farklı konularda yazıyorum alıyorumda ama sonrasında yeniden bot cevap verip bileti kapatıyor.
bu arda çalınan hesap ban yese böyle cevap almazdım

Yeni konular

Geri
Yukarı