Valorant hesabım çalındı ve banlandı

proWXL

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 8100
Gtx 1050ti
Corsair vengeance 8gb
Asus prime h310m-k r2.0
Meslek
Öğrenci
Valorant üzerinde hesabım çalındı ve 3. parti yazılım kullanmak yüzünden banlandı. Hesabımı geri alabilir miyim? Bildiğim kadarıyla Riot bu konuda biraz katı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant üzerinde hesabım çalındı ve 3. parti yazılım kullanmak yüzünden banlandı. Hesabımı geri alabilir miyim? Bildiğim kadarıyla Riot bu konuda biraz katı.

Eğer bir şekilde kanıtlama imkanınız varsa hesabın çalınıp hile açıldınığı çok az olsa da açılma ihtimali var, yaşayan tanıdığım var.

Eğer bir şekilde kanıtlama imkanınız varsa hesabın çalınıp hile açıldınığı çok az olsa da açılma ihtimali var, yaşayan tanıdığım var.
Hesaba nereden ne zaman giriş yapıldığını görüyorlar diye biliyorum. Eğer giren kişi başka bir şehirdeyse kanıtlamış olmaz mıyım?

Hesaba nereden ne zaman giriş yapıldığını görüyorlar diye biliyorum. Eğer giren kişi başka bir şehirdeyse kanıtlamış olmaz mıyım?

Dediğiniz mantıklı aslında, şansınızı denemekten çekinmeyin. Bir şey kaybetmessiniz.

Birebir aynısı bana da oldu ticket attım red yedim tekrar ticket attım sorular sordular cevapladım 1 hafta gibi bir sürede kalıcı banı açtırdım

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-24 160420.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-24 160420.png
    59,1 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı