Valorant HWID Ban Bir Saçmalıktır!

tospak

Femtopat
Daha fazla  
Bir de işin kötü tarafı haksız ban yediysen kimse takmıyor bilet atıyorsun bot cevaplıyor. Burada forumda haksız ban yedim diye atıyorsun millet sana hileci muamelesi yapıyor, HWID banın insanlık suçu olduğunu düşünüyorum, sonuçta hata payı diye bir şey var.

Ben hiçbir oyundan durup dururken ban yemedim. Bilgisayarımda Cheat Engine de vardı, Idle Master da vardı. Hesaplarımı farklı konularda da kullandım. Açıkçası pek umrumda olmuyor. Valorant'ta karşıma hile gelmiyorsa kimi banlıyorlarsa banlasınlar :D.

Valorant oynamıyorum, bu HWID ban sistemi hakkında pek bir bilgim de yok. Yalnız denk geldiğim konulardan anladığım kadarıyla hileye karşı donanım kimlikleri banlanıyor.

Sistemin detaylarına hakim olmamakla birlikte bana çok mantıklı gelmiyor bu iş. Sonuçta donanımlar ikinci el olarak satılıyor, bunu yapan çok kişi var. Eğer satıcı donanım kimliği banlanmış olan donanımın o oyunda yasaklı olduğunu söylemezse alıcı sıkıntı yaşayabilir gibi geliyor bana. Burada tabii ki satıcının söylemesi gerekiyor ama sonuçta herkes dürüst davranmayabiliyor maalesef.

Dediğim gibi bu konuya çok hakim değilim, bu tarz durumlar için bir önlem alınıyor mu bilmiyorum. Sadece sıkıntılı geldi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı