Valorant HWID ban tüm donanımlara atılmıyor

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorsunuz ki Valorant'ın hangi donanıma HWID ban attığı bilinmiyor. Hepsine mi atıyor, yoksa rastgele mi atıyor, anakarta mı atıyor belli değil. Fakat bugün bir şey denedim ve sizinle paylaşacağım. Valorant'tan HWID ban yemiş bir bilgisayarın ekran kartını aldım ve başka bir bilgisayara taktım. Ekran kartı dışında her şey farklıydı. Sadece ekran kartını HWID ban yemiş bir bilgisayardan aldım. Dün bu ekran kartını taktım ve sorunsuz bir şekilde girdi. Herhangi bir spoofer vs. kullanmadım. Yani bütün hepsine atmıyor, rastgele atıyor. Şansınıza bağlı ve benim ekran kartımda yoktu demek ki. Ya da taktığınız zaman direkt yemiyorsunuz. İkisinden birisi. Dün geceye doğru çalıştırdım bilgisayarı biraz oynadım kapattım. Bugün sabah hala tespit edilmedi. Hala oyuna girebiliyorum. Güncelleme olursa tekrar yazıp ekleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben hakaret etmedim ki :D? Yazdigim anahtar kelimeler:
Fena sekilde sacmalamissin, bu bilgileri nereden edindin merak ediyorum, sacma sapan konusuyorsun, konuyu kirletmeyin yahu durduk yere.

Dostum sen bunlari hakaret olarak mi goruyorsun? Yaptigin yanlisi "sert" elestirmek hakaret degildir. Ben burada argo vs. goremiyorum.

Elinde bir tane ornek var. Sadece bir kere denemissin. Rastgele atilma olasiligi da var diyorum sana. Seninki anakarta atilmis olabilir ama bir baskasininki ekran kartina atilir. Sen mi anlamadin yoksa ben mi anlatamadim gercekten ilginc.

Virus bulastigini nereden ogrendin peki? Kaynak gosterirsen sevinirim. Zira boyle bir şey yok. Vanguard sistemi, Easy Anti-Cheat gibi donanim bilgilerinizi alir ve ban yediginizde bu donanimlar kara listeye alinir. Her oyuna girildiginde donanimlariniz bu kara listede mi diye kontrol edilir.

Kardesim benim hileyi kullanan kişinin kullandığı yazılımın virüssüz olduğunu mu söylüyorsun anlamadim. Virüsü Valorant atmıyor Valorant neden atsin o virüs kullandığı hile ile anakart ve sisteme bulaşıyor. Asıl saçmalayan sensin. Baska donanimada atiyorsa bizim çocuk anakarta yemiş bunuda anakartlari degiserek öğrendik bunu belirtiyorum neyini anlamiyon. Bencede konuyu kirletip saygisizca konusmayi devam ettirme buna son ver hakli çıkmak için agzina geleni söylüyorsun Allah'ım affetsin iyi geeceler.

Kardesim benim hileyi kullanan kişinin kullandığı yazılımın virüssüz olduğunu mu söylüyorsun anlamadim. Virüsü Valorant atmıyor Valorant neden atsin o virüs kullandığı hile ile anakart ve sisteme bulaşıyor. Asıl saçmalayan sensin. Baska donanimada atiyorsa bizim çocuk anakarta yemiş bunuda anakartlari degiserek öğrendik bunu belirtiyorum neyini anlamiyon. Bencede konuyu kirletip saygisizca konusmayi devam ettirme buna son ver hakli çıkmak için agzina geleni söylüyorsun Allah'ım affetsin iyi geeceler.
Kardesim o virusu kimin veya neyin bulastirdigi hakkinda bir tane bile bilgi vermemissin. Neyin bulastirdigini ben tahmin ediyorum tabii ki yanlis tahminde bulunabilirim bunda ne var? O zaman adam akilli bilgi verseydin sadece eger hile kullandilarsa anakart bios virus bulasiyor demissin ben nereden bileyim neden bahsettigini?

Anladigim kadariyla kendi mesajini bile okumuyorsun. Ilk mesajinda anakarta atildigindan eminim diyorsun ama son mesajinda da "Baska donanimada atiyorsa bizim çocuk anakarta yemiş bunuda anakartlari degiserek öğrendik" diyorsun. Ilk mesajinla son mesajinin arasinda daglar kadar fark var. Birinde eminim diyorsun birinde "bizimkinde anakarta atildi" diyorsun.

Bir tane bile argo kelime kullanmama ragmen bana saygisiz hitabinda bulunmana ne demeli peki? :D

Bu arada Turkce ogrenmeni tavsiye ederim. 1 olur 2 olur ama senin yazim hatalarin hic bitmiyor.

Geri
Yukarı