Valorant HWID ban uzar mı?

roxYsharp

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, crackli bir program indirdim ve Vanguard bunu hile olarak algıladı 3 ay ban yedim, ilk ban yediğimde 3 ay vermişlerdi hiçbir sıkıntı yoktu, az önce farklı bir hesaptan ticket attım ve donanım banımın 2 ay uzadığını öğrendim, farklı hesaplardan oyuna girmeye çalışınca HWID ban uzar mı?

Her oyuna girişinde ban süresi bir ay uzuyor. Ayrıca Vanguard crackli programı hile olarak algılamaz.

Hile açmama rağmen ban yemem? Bankada aynısı olmuştu.

Merhaba, crackli bir program indirdim ve Vanguard bunu hile olarak algıladı 3 ay ban yedim, ilk ban yediğimde 3 ay vermişlerdi hiçbir sıkıntı yoktu, az önce farklı bir hesaptan ticket attım ve donanım banımın 2 ay uzadığını öğrendim, farklı hesaplardan oyuna girmeye çalışınca HWID ban uzar mı?

Uzar.

Açmamama rağmen.

30 crack oyun yüklü idi.
Açmamana rağmen yemen imkansız şu güne kadar 100-200 kişiye HWID Spoofer sattım ve hepsinin yalanı aynı oldu.

Adamların hile koruması neden crackli bir oyunu algılasın ki? Sadece oyuna inject edilen .dll'leri veya oyuna hile ekleyen .exe'leri algılıyor. Oyunun dosyalarıyla oynaman lazım ki oyun seni banlasın.

Açmamana rağmen yemen imkansız şu güne kadar 100-200 kişiye HWID spoofer sattım ve hepsinin yalanı aynı oldu.

Adamların hile koruması neden crackli bir oyunu algılasın ki? Sadece oyuna inject edilen .dll'leri veya oyuna hile ekleyen .exe'leri algılıyor. Oyunun dosyalarıyla oynaman lazım ki oyun seni banlasın.

FPS arttırmak için birkaç dosya ile oynamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı