Valorant küfür dava edilebilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Brazen

Decapat
Valorant oynuyordum. Önündeki adamı bile vuramayan bir adam denk geldi. Ben çok sinirli biriyimdir. Geçen de sırf bu yüzden metin ve sesli sohbet banı yedim. Daha sonra adam grubuma geldi. Kolsuz olduğu için bayağı bir sövdüm. Bu kişi beni dava edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant oynuyordum. Önündeki adamı bile vuramayan bir adam denk geldi. Ben çok sinirli biriyimdir. Geçen de sırf bu yüzden metin ve sesli sohbet banı yedim. Daha sonra adam grubuma geldi. Kolsuz olduğu için bayağı bir sövdüm. Bu kişi beni dava edebilir mi?

Hocam ilk olarak ne kadar sinirli olursan ol fark etmez bir insan kötü oynuyor diye niye söversiniz anlamıyorum elinde ses kaydı ya da küfürlğ mesaj attıysan kayıtları varsa dava edebilir cezasıda para cezası olur diye düşünüyorum.

Kanıtı varmı?

Sizinle yazılı olarak konuşma metin belgelerini sunarak ve hakkınızdaki detaylı bilgileri aldıysa bu konuda şahsa hakaret davası açabilir. Gizli olarak ses kaydı alınması hakkında detaylı bilgileri BURADAKİ adres üzerinden net bir şekilde öğrenebilir veya bu konu hakkında bir avukata soru sorabilirsiniz.

Peki bu hakkı size kim veriyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı