Valorant Premier takım arkadaşı

BlackMafia66

Centipat
Yer
Turkey
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5: GTX 1650, İ5 10400h, 8GB Ram
Meslek
Freelancer

Valorant Premier takım arkadaşı;​

Valorant Premier için takım arkadaşı arıyoruz. (tamamen eğlencesinedir!)
Takım kuralları;
  • Rastgele taramak ve çatışırken fazla sabit kalmak yok (pusmaktan bahsetmiyorum, birbirinizin arkasını kollayın)
  • Takımın moralini bozmamak,
  • Takım arkadaşlarına saygılı olmak,
  • Antrenmanlara gelmenizi rica ederiz... (pek fazla antrenman yok ama olsun)
  • Sizden tenz gibi oynamanızı beklemiyoruz tabii ki. Elinizden geleni yapın!
  • SMS doğrulamasını yapmış olmak gerekli.
Başvuru için;
  • Ad: (ister oyun adı ister kendi adın)
  • Mevki ve en iyi oynadığınız ajanlar:
  • Rank:

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Ad: Mehmet Kemal ERGÜN (Kendi adım.)
  • Mevki ve en iyi oynadığınız ajanlar: Killjoy. Ve ya neon. (Neon daha iyi olur. Depar atarım haritada.)
  • Rank:İmmo 3 (Radyant'tan 5 kez dönmüş.)
Seçilen diğer arkadaşların da benim rankıma yakın olsun. Takımın en iyisi olmak pek bana uyan bir şey değil.

• Ad: Mehmet Kemal ergün (kendi adım.)
  • Mevki ve en iyi oynadığınız ajanlar: Killjoy. Ve ya neon. (neon daha iyi olur. Depar atarım haritada.)
  • Rank: İmmo 3 (radyant'tan 5 kez dönmüş.)
Seçilen diğer arkadaşların da benim rankıma yakın olsun. Takımın en iyisi olmak pek bana uyan bir şey değil.

Hocam vallahi sana ayak uyduabilir miyiz bilmiyorum. Oyanış ile ilgili videon var mı?
Çünkü bizden yüksek Rank'a sahipsin.
Ben eskiden yücelik ve altın arasında gidip geliyordum. Sonra PC sattım. Laptop aldım ama bu hesap yeni pek bir çaba göstermedim eski hesap durup dururken banlandı ve skinlerim gitti.
Ugun kişiler bulursak seni takıma alacağım daha 2,3 kişiyiz.

Hocam vallahi sana ayak uyduabilir miyiz bilmiyorum. Oyanış ile ilgili videon var mı?
Çünkü bizden yüksek Rank'a sahipsin.
Ben eskiden yücelik ve altın arasında gidip geliyordum. Sonra PC sattım. Laptop aldım ama bu hesap yeni pek bir çaba göstermedim eski hesap durup dururken banlandı ve skinlerim gitti.
Ugun kişiler bulursak seni takıma alacağım daha 2,3 kişiyiz.
Video çekerken aşırı kasıyor cihaz. (Anlamadım gitti 32 gb ramde kasıyor.) Video 1 saate hazır olur.

Geri
Yukarı