Çözüldü Valorant renk ayarları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kennys 12

Hectopat
Daha fazla  
Yayıncıların skinlerine baktığımda onların renkleri daha canlı ve ayrıntılı. Bende öyle değil ama. Bunun için bir ayar vb bir şey mi var? Ayarları orta ve düşükte kullanıyorum, ama bloom açık ve materyal kalitesi yüksekte. Var mıdır bir çözümü?

Çözüm

NVIDIA Denetim Masası'ndan yapabiliyorsunuz, Digital Vibrance açabilirsiniz.
Özel renk ayarının kısayolu Alt + Z sanırım tam emin değilim oyun içinde bu kısayolu kullanıp "renk" sekmesinden özel renk ayarlayabilirsiniz.
Kısayol tuşunu araştırabilirsiniz.
İyi forumlar.
Maalesef bastığımda bu oyun desteklenmiyor hatası alıyorum. Zaten digital vibrance %60'larda bunun haricinde başka bir şey yok mu peki?
Hangi oyunda deniyorsunuz? Valorant mı?

Teşekkürler. Ama ben onlar gibi iyi parlak bir ayar tutturabilir miyim yapar mıyım emin değilim. Sizin bildiğiniz bir ayar var mı?
1625761316625.png

Buyrun, bu ayarlar bayağı güzel.

Teşekkürler hocam. GeForce experience deki sorun düzeldiğinde bu ayarı yapacağım. çok sağolun umarım istediğim canlılığa ve parlaklığa ulaşırım. Çözüm olarak nasıl işaretleyebilirim?
Mesajın sol altındaki "Rapor" seçeneğine basın, aşağıda "Çözüm" seçeneğini göreceksinizdir.
İşaretleyip gönderin, iyi forumlar.
Rica ederim bu arada.

Yayıncıların skinlerine baktığımda onların renkleri daha canlı ve ayrıntılı. Bende öyle değil ama. Bunun için bir ayar vb bir şey mi var? Ayarları orta ve düşükte kullanıyorum, ama bloom açık ve materyal kalitesi yüksekte. Var mıdır bir çözümü?

Yalnız hocam onlar göze %250 daha zararlı haberiniz olsun. Sayıyı kafadan attım da renkler ne kadar canlı olursa gözünüz o kadar yoruluyor o yüzden canlı renk göreyim diye gözünüze zarar vermeyin. 🙂

NVIDIA Denetim Masası'ndan yapabiliyorsunuz, Digital Vibrance açabilirsiniz.
Özel renk ayarının kısayolu Alt + Z sanırım tam emin değilim oyun içinde bu kısayolu kullanıp "renk" sekmesinden özel renk ayarlayabilirsiniz.
Kısayol tuşunu araştırabilirsiniz.
İyi forumlar.
Hocam yaptığımız renk ayarı kaydoluyor mu?

Hocam yaptığımız renk ayarı kaydoluyor mu?
Hocam Nvidia kullanmadığım için bilmiyorum maalesef.
Deneme/yanılma yöntemini deniyeceksiniz mecbur.
Biraz kurcalarsanız belki "Kaydet" gibi bir seçenek bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı