Valorant RTX 3060'lı sistemde kasıyor

Rio'ta ticket atiyorum ekran kartı driverinin bir onceki surumunu kur diyor kuruyorum yine aynı.

Kanka Riot'un bır uygulaması var sıstem logu alıyordu onu tıckettan atıyordun. Istersen bir de onu bir dene. Belki yardımcı olurlar o sekıl de. Eger cozersen benı de aydınlat. Arada 5'lı gırıyoruz zevkıne sırf akıcı olmadıgı ıcın oyundan zevk almıyorum. Immo'da bıraktım bende bu sebepten oturu.

Kanka Riot'un bır uygulaması var sıstem logu alıyordu onu tıckettan atıyordun. Istersen bir de onu bir dene. Belki yardımcı olurlar o sekıl de. Eger cozersen benı de aydınlat. Arada 5'lı gırıyoruz zevkıne sırf akıcı olmadıgı ıcın oyundan zevk almıyorum. Immo'da bıraktım bende bu sebepten oturu.

Tamam kanki dur simdi yazayım iş yerindeyim sorunu cozersem yazarım cok garip bir sorun adamı hasta ediyor.

Kanka ben. Yeni bir monitor aldım 280Hz bakalim sorun cozulecek mi monitorde sorun olabilir benim cunku Google'da bile gezerken Valorant'daki kucuk takilmalar oluyor bu arada Dell'in 27 inch 280 Hz monitorunu aldim.

Son düzenleme:
Tamam kanki dur simdi yazayım iş yerindeyim sorunu cozersem yazarım cok garip bir sorun adamı hasta ediyor.

Kanka ben. Yeni bir monitor aldım 280Hz bakalim sorun cozulecek mi monitorde sorun olabilir benim cunku Google'da bile gezerken Valorant'daki kucuk takilmalar oluyor bu arada Dell'in 27 inch 280 Hz monitorunu aldim.

Noldu kanka sonuç.

Monitoru bekliyorun.

Kanka sonuç monitordeymis sıkıntı düzeldi cok sükür.

Bende sorunu cozdum kanka sorun anakart BIOS ayarlarındaymıs sıfırlayınca duzeldı. :D

2x8 Corsair venganance LPX RAM.
A520M Plus anakart.
RTX 3060 ekran kartı 12 GB.
Ryzen 5 5600X işlemci.
NVMe M.2 SSD Samsung 970 EVO Plus 500 GB.
214XT kule tipi sogutucu.

Rampage RM165s 165Hz monitor.
Paugge VESA sertifikalı 1.4 DP kablosu 2M.
Razer DeathAdder V2 mouse.

Valorant GPU: 63-65 derece CPU: 60 65 derece.

Valorant 400 500 650 FPS geziyor. Ama cok takılma var. FPS düşmesi yok. Ama takılma var. Bir de hiç akıcılık yok resmen kasıyor.

Hocam FPS'ini, monitörün Hz'sine sınırla düzelebilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı