Valorant sadece Poligon'da kullanılan skin iade edilir mi?

brightsamuel

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12400F
MSI Pro H610M-E
Kingston Fury 2x16 GB
MSI RTX 4070 Ventus 2X OC 12GB
Corsair 1TB MP600 Core XT
-Vento VG20A
Valorant'ta skini yükseltmeden sadece Poligon'da kullansam iade edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam skini denemek için yapacaksan sana önerim hiç uğraşma Showcase izle YouTube'dan.

YouTube'dan anlaşılmıyor hocam. Mesela ulupençe bıçağını izlediğimde hiç beğenmemiştim arkadaşım aldı onun hesabında oynadım aşırı güzel geldi.

Eskiden edilebiliyordu. Hatta biz kuzenimle 975 VP'lik kaplamaları alıp 2-3 maç atıp sonra iade ediyorduk ama bu olay sonradan kaldırıldı. Poligonda kullanılan yükseltilmemiş kaplamalar hatırladığım kadarıyla hala iade edilebiliyor ama emin de değilim. İade politikasını son zamanlarda çok fazla kez değiştirdiler.
Bilet atıp sormak en mantıklısı.

YouTube'dan anlaşılmıyor hocam. Mesela ulupençe bıçağını izlediğimde hiç beğenmemiştim arkadaşım aldı onun hesabında oynadım aşırı güzel geldi.
Hocam zaten silahı yükseltmediğiniz için silahın sesi de efektleri de orijinal vandal ile bire bir aynı olacaktır o yüzden siz aslında sadece görüntüsünü denemiş oluyorsunuz bundan dolayı Youtube videosu izlemek size daha yardımcı olur hem de uğraşmazsınız.

Poligonda denediğinde de anlamayacaksın ki? Efektsiz olduğu için anlaşılmaz.
Ulupençe bıçak gibi bayonet tipi bıçaklar hissiyat açısından çok güzeller. O yüzden videodan anlayamamışsındır.

Hocam zaten silahı yükseltmediğiniz için silahın sesi de efektleri de orijinal vandal ile bire bir aynı olacaktır o yüzden siz aslında sadece görüntüsünü denemiş oluyorsunuz bundan dolayı YouTube videosu izlemek size daha yardımcı olur hem de uğraşmazsınız.

Poligon'da denediğinde de anlamayacaksın ki? Efektsiz olduğu için anlaşılmaz.
Ulupençe bıçak gibi bayonet tipi bıçaklar hissiyat açısından çok güzeller. O yüzden videodan anlayamamışsındır.

Hocam skin seri balta olduğu için yükseltmeye gerek yok yükseltmeden de deneyebilirim diye dedim. Default halindede aynı yükseltince sadece görüntüsü değişiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı