Valorant skin iade edince markete daha iyi bir skin gelir mi?

Daha fazla  
Şu an marketimde Yağmacı Vandal bekliyorum fakat 2 aydır gelmiyor. İnternette duyduğum kadarıyla bir skin alıp iade ettiğimizde daha iyi skinler geliyormuş doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benc

Şu an marketimde Yağmacı Vandal bekliyorum fakat 2 aydır gelmiyor. İnternette duyduğum kadarıyla bir skin alıp iade ettiğimizde daha iyi skinler geliyormuş doğru mu?

Bence böyle bir şey çok mantıksız. Yalan bir internet efsanesi olduğunu düşünüyorum.

Aristokrat Vandal iade ettim. 2 gün sonra yağmacı geldi. Şans mıdır gerçek midir bilemem ama bende işe yaradı gibi.

*Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum.
kanka aldıktan hemen sonra mı iade ettin yoksa bir kaç gün sonra mı mesela ben aldım aldığım gün iade ettim mağazam yenilenince bakıcam sende öyle mi yaptın yoksa bir gün sonra mı iade ettin

Aristokrat Vandal iade ettim. 2 gün sonra yağmacı geldi. Şans mıdır gerçek midir bilemem ama bende işe yaradı gibi.

*Denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum.
kanka sen alıdğın gün mü iade ettin yoksa bir gün geçtikten sonra mı

Aldım direkt iade ettim hiç beklemeden.
peki kanka aldıktan sonra iade ettin ya bende nebula phantom a yaptım aynısını sonra oni vandalım vardı onu iade ettim hem asil vandal hem yağmacı vandal alıcam gece pazarına gelir mi iade ettikten sonra

Kanka sen alıdğın gün mü iade ettin yoksa bir gün geçtikten sonra mı?

Peki kanka aldıktan sonra iade ettin ya bende Nebula Phantom'a yaptım aynısını sonra oni vandalım vardı onu iade ettim hem Asil Vandal hem Yağmacı Vandal alacağım Gece Pazarı'na gelir mi iade ettikten sonra.

Dediğim gibi şans işi ben oyuna girmeyeli bayağı oluyor. Hala işe yarar bir şey mi onu bile bilemiyorum. Şanslı isen gelebilir istediğin şeyler.

Geri
Yukarı