Oyun Valorant skin önerisi

ElasySK

Centipat
Daha fazla  
1681824332111.png

Marketimde bunlar var ve ben asil, vandal, RGX serilerini çok seviyorum. RGX 11z Pro Stinger'ı almayı düşünüyorum. Yoru'nun kelebeği değil de RGX kelebek istiyorum almayı düşünmüyorum. Sizce napayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Stinger çok tercih etmezsiniz diye tahmin ediyorum. Neptün vandalın vuruş efektlerinde çıkan ses çok hoş bu yüzden çok tercih ediliyor, bu yüzden tavsiye ederim. Yoru kelebek ise berber usturası gibi pek hoş görüntü sağlamıyor.

Neptün vandal alabilirsiniz veya bekleyebilirsiniz bir sonra ki için.

Stinger'la Force yapacağınız eller dışında pek oynayacağınızı sanmam. Koleksiyon yapıyorum derseniz bilemem ama ben önermem. Yoru'nun kelebeği kişisel tercihtir. Bence daha iyileri için beklenmeli.

Para olmadığı zaman alırım çoğunlukla Stinger'ı. RGX serisini çok sevdiğim için almayı düşünüyordum.

Stinger çok tercih etmezsiniz diye tahmin ediyorum. Neptün vandalın vuruş efektlerinde çıkan ses çok hoş bu yüzden çok tercih ediliyor, bu yüzden tavsiye ederim. Yoru kelebek ise berber usturası gibi pek hoş görüntü sağlamıyor.

Neptün vandal alabilirsiniz veya bekleyebilirsiniz bir sonra ki için.

Pek beğenmedim vandalı ben.

Oyunu geçen hafta oynamaya başladığım için pek bir bilgim yok. Yağmacı Guardian almıştım pek oynayamıyorum Guardian ile iade edeyim mi?
Size kısaca özet geçeyim: Hangi rank olursa olsun bir oyuncuda kaliteli Vandal/Phantom ve Sheriff, Ghost kaplamaları olması gerek. Bunlara zamanla Spectre ve kullanabiliyorsa Operator eklenir. Guardian'ın vuruş gücü HS için yüksek ama oyun hızlandıkça ağır kaçabilen yapıdadır. Fiyatı da az olmuyor. Hesabı zamanla güzelleştiririm diyorsanız kalsın ama Guardian çok efektif bir silah değil.

Size kısaca özet geçeyim: Hangi rank olursa olsun bir oyuncuda kaliteli Vandal/Phantom ve sheriff, ghost kaplamaları olması gerek. Bunlara zamanla spectre ve kullanabiliyorsa operator eklenir. Guardian'ın vuruş gücü HS için yüksek ama oyun hızlandıkça ağır kaçabilen yapıdadır. Fiyatı da az olmuyor. Hesabı zamanla güzelleştiririm diyorsanız kalsın ama Guardian çok efektif bir silah değil.

4. seviye yağmacı Guardian'ım var. Arada fazla HS atabiliyorum fakat çok oynayamıyorum. Sizce kalsın mı :/

Yeni konular

Geri
Yukarı