Valorant sürekli toksik insanlar geliyor

Axii

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Freelancer Filmmaker
Selamlar, 20 oyundur gerçekten çıldırmak üzereyim. Rekabete dayalı modda sürekli takımıma toxic insanlar geliyor. 1V1 olarak Gold'lar ile rekabet ediyorum fakat takımıma, benim şanssızlığımdan mıdır bilmiyorum, ama sürekli toksik oyuncu gelmesi nedeni ile iron 2'lere kadar düştüm. Bu durumu nasıl çözebilirim? Ek olarak takımlar genelde dengeli de olmuyor. Riot Games'in bana garezi var sanırım. Bizim takıma sürekli AFK, tuşu bozuk olduğunu söyleyip bombayı kurmayanlar, Shift basmasını söylediğim için 7 sülaleme sövenler gelirken karşıya normal oyuncular geliyor. Takımı sürekli ben taşıyorum fakat kaybedince KDA'ya bakılmaksızın -20 yediğim için sürekli rank düşüyorum ve daha kötü oyuncuların olduğu takımlara düşüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, 20 oyundur gerçekten çıldırmak üzereyim. Rekabete dayalı modda sürekli takımıma toxic insanlar geliyor. 1V1 olarak Gold'lar ile rekabet ediyorum fakat takımıma, benim şanssızlığımdan mıdır bilmiyorum, ama sürekli toksik oyuncu gelmesi nedeni ile iron 2'lere kadar düştüm. Bu durumu nasıl çözebilirim? Ek olarak takımlar genelde dengeli de olmuyor. Riot Games'in bana garezi var sanırım. Bizim takıma sürekli AFK, tuşu bozuk olduğunu söyleyip bombayı kurmayanlar, Shift basmasını söylediğim için 7 sülaleme sövenler gelirken karşıya normal oyuncular geliyor. Takımı sürekli ben taşıyorum fakat kaybedince KDA'ya bakılmaksızın -20 yediğim için sürekli rank düşüyorum ve daha kötü oyuncuların olduğu takımlara düşüyorum.
Yeni hesap açın o elo troll dolu. Gold3 elosuna kadar gördüm oyunu, her türlü insan var, Gold 3`ten sonrasını bilemiyorum ama genel olarak oyunun kaderi bu sanırım.

Bana ilk başladığımda çok iyi insanlar geliyordu ama son 3 gündür konuşmayı yeni öğrenenlerden, tek bildiği kelime küfür olanlara kadar sinir bozucu insanlar geliyor. 10 rauntta 3 kill alan kişinin mvp olmama rağmen bana küfür ettiğine bile denk geldim o kadar yani.

Turkish server böyle yapacak bir şey yok. Elo, rütbe fark etmeksizin her yer toksik dolu. Tek çare başka serverda oynamak.

Frankfurt sunucusunda oynayın. Ping sorunu yaşarsanız da yeni bir hesap açıp İstanbul sunucusunda oynayın. Elo'nuz çok düşmüş sanırım.

Aynı sorundan muzdaribim. Kendi çabamla lig atlamaya çalışıyorum oda bir yere kadar. Bunu söyleyeceğimi hiç düşünmezdim ama şu an kitlesi en berbat oyun benim gözümde.

Yeni konular

Geri
Yukarı