Valorant System Error Hatası

Ceyhun_x06

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. LoL'den sıkıldığımdan dolayı Valorant'a başlayım dedim. İndirmeyi yaptım ve bilgisayarı yeniden başlattım. Ama Valorant'a tıkladığımda açılmıyor ve hata veriyor. Bunu nasıl çözebilirim? İnternetten araştırdım ama fayda etmedi.

ress.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İnceliyorum, o sırada şu dosyayı da paylaşır mısınız?

C:\Program Files\Riot Vanguard\Logs\vgk_2020-11-27_01-44-53.log

Devre dışı bıraktığınız client'ı tekrar çalışır duruma getirir misiniz? Ayrıca Windows update altında güncelleme varsa yapın.

Bu arada ne kadar .pak uzantılı crash raporu mevcutsa paylaşın inceleyeyim. İlk rapordan çıkardıklarımı belirtmiştim.
Teşekkürler. Sadece o dosya vardı zaten başka yoktu.
Devre dışı bıraktığınız client'ı tekrar çalışır duruma getirir misiniz? Ayrıca Windows update altında güncelleme varsa yapın.
Client devre dışı bırakmıştım, datayı indirip tekrar aktifleştirmiştim. Yani şuan client açık ve çalışır vaziyette.
Sanırım sorun çözülmeyecek yinede yardımınız için sağolun. Artık kendim birşeyler deniyeceğim.

C:\Riot Games\VALORANT\live\VALORANT.exe raporunu paylaşır mısınız? Ona da bir bakmak isterim.

Ek olarak C:\Users\experr\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Logs\Launcher\2020-11-29T17-35-40_6196_Launcher.log paylaşın.

Yeni konular

Geri
Yukarı