Valorant TPM 2.0 Ve Secure Boot Hatası

Sistem özellikleriniz nedir? Windows 10 kullanıyorsanız TPM uyarısı vermemesi gerek.
Windows 10 kullanıyorum ama veriyor ss atıyım bekleyin.

Hocam 3.adıma bakın dedim.

Lütfen mesajları daha dikkatli okuyun.
Tamam

Hocam 3.adıma bakın dedim.

Lütfen mesajları daha dikkatli okuyun.
Olmuyor.

Yeniden başlatmadıysanız yeniden başlatın. Ardından arama çubuğuna msinfo32 yazarak uygulamayı açın ve buraya bir ekran görüntüsünü atın.

Bunlar geldi oyuna girince

1691511587515.png

1691511659484.png

Yeniden başlatmadıysanız yeniden başlatın. Ardından arama çubuğuna msinfo32 yazarak uygulamayı açın ve buraya bir ekran görüntüsünü atın.

1. Eğer hâlâ Etkin görünüyorsa ayrıca Çekirdek yalıtım (HVCI) özelliğini de devre dışı bırakman gerekiyor:
    Çekirdek yalıtım (HVCI) özelliğini devre dışı bırakmak için:
    1. Windows'un Başlat menüsüne Çekirdek yalıtım yaz ve Enter'a basarak Cihaz Güvenliği ayarlarına git.
    2. Bellek bütünlüğü ayarını devre dışı bırak ve bilgisayarını yeniden başlat.

1. Eğer hâlâ Etkin görünüyorsa ayrıca Çekirdek yalıtım (HVCI) özelliğini de devre dışı bırakman gerekiyor:
    Çekirdek yalıtım (HVCI) özelliğini devre dışı bırakmak için:
    1. Windows'un Başlat menüsüne Çekirdek yalıtım yaz ve Enter'a basarak Cihaz Güvenliği ayarlarına git.
    2. Bellek bütünlüğü ayarını devre dışı bırak ve bilgisayarını yeniden başlat.
Zaten o kapalıymış.

bcdedit /set hypervisorlaunchtype off bu komutu CMD ekranına girdiğinize eminsiniz değil mi? Ayrıca CMD ekranınında yönetici olarak çalıştırdığınıza emin olun.

Ve bilgisayarınızı yeniden başllattığınızada emin olun.

Geri
Yukarı