Valorant TPM 2 "VAN9001" hatası

ViDaRR52

Yoctopat
Daha fazla  
Biliyorum çoğu kişi bu hatayı halletmiş ama bana bir rehberlik sağlayabilecek birisi varsa çok mutlu olurum.

TPM 2 bilgisayarımda var fakat biraz karışık, siz beni yönlendirin ben yapayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video yardımcı olacaktır hocam

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video yardımcı olacaktır hocam.

Hocam bunlar olmuyor yani bir sürü video izledim hepsini izlemişimdir yani.

BIOS ayarlarında güvenli başlatma açık mı hocam.

Secure Boot diye geçiyor.

Güvenli önyükleme durumu kapalı kontrol ettim nasıl açabilirim?

Secure Boot Control açmaya çalışıyorum bunu diyor.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    204,3 KB · Görüntüleme: 6
BIOS'a şifre koymayı deneyebilirsin bende aynı sorunu yaşıyordum şifre koydum açtım sonunda.

Onu nasıl yapacağım hocam.

BIOS'a şifre koymayı deneyebilirsin bende aynı sorunu yaşıyordum şifre koydum açtım sonunda.

Ekran kartını Gigabyte'larda BIOS sıkıntısı oldugu icin sordum Gigabyte degilmis zaten.

Hocam benim bu ekran kartı zorlandığında fabrika ayarına dönüyor ilk defa olan bir şey değil ayda bir yapıyor ama ben unutuyorum TPM 2 ile güvenli önyüklemeyi böyle sorun yaşıyorum.

Onu nasıl yapacağım hocam.

Hocam benim bu ekran kartı zorlandığında fabrika ayarına dönüyor ilk defa olan bir şey değil ayda bir yapıyor ama ben unutuyorum TPM 2 ile güvenli önyüklemeyi böyle sorun yaşıyorum.
sapphire pek guvenilir ve tercih edilen bir marka degil bu yuzden olabilir ekran karti en iyi msi ve asus oluyor

sifre koymak icin bios sekmesine giriyorsun sonra security option kısmı sonra setup kısmı sonrasinda administrator password kısmı fakat Sapphire kartlarda bu sekilde koyulabiliyor mu bilmiyorum yanlislikla pc yi komple sıfırlama gibi bir tehlikeside var bunun tercih edip etmemek sana kalmis birde koyabilirsen eğer sifreyi unutmaman gerekiyor yoksa ilerde cok sıkıntı cekersin

Tam bilmiyorum ama AMD Sapphire sanırsam öyle bir şey.
hocam bi Windows+R yapıp oraya ''dxdiag'' yazabilir misin ordanekran kartının ne oldugunu gorursun

Yeni konular

Geri
Yukarı