Valorant "Van: Restriction TPM 2.0 Secure Boot" hatası

efeaksoy

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Valorant'a girerken böyle hata veriyor, nasıl çözebilirim? Daha önceden vermiyordu Windows 10 Home kullanıyorum TPM 2.0 ve Secure Boot'u açtığımda Secure Boot verification failed diye hata veriyor ne yapacağım?

Merhaba arkadaşlar, Valorant'a girerken böyle hata veriyor, nasıl çözebilirim? Daha önceden vermiyordu Windows 10 Home kullanıyorum TPM 2.0 ve Secure Boot'u açtığımda Secure Boot verification failed diye hata veriyor ne yapacağım?
Eğer anakartınız güncel ise bunu deneyin.
Secure Boot'un altında bulunan “os type” seçeneğini “windows UEFI mode” olarak ayarlayın.

Nasıl güncelleyeceğim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda anlatıyor.
Güncellemeyi de buradan indir. BIOS seçeneğine tıklayarak 22 Mart 2024 tarihli güncellemeyi indir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda anlatıyor.
Güncellemeyi de buradan indir. BIOS seçeneğine tıklayarak 22 Mart 2024 tarihli güncellemeyi indir.

Kanka BIOS güncel değilmiş güncelledim Valorant'ya girdim maça girdim hepsi çalıştı çözümün için çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı