Valorant ve Riot Client silinmiyor

kuzey12345

Picopat
Daha fazla  
Bu sabah Valorant indirdim Denetim Masası'ndan silmeye çalışınca fare ibresi 2-3 saniye dönüyor sonra hiçbir şey olmuyor. Valorant (ve Riot Client) indirilmeden önce bilgisayarımda 70 GB vardı şimdi 20 GB kaldı. Bilgisayar acı çekiyor ve ben silemiyorum. Bu sorun nasıl çözülür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sabah Valorant indirdim Denetim Masası'ndan silmeye çalışınca fare ibresi 2-3 saniye dönüyor sonra hiçbir şey olmuyor. Valorant (ve Riot Client) indirilmeden önce bilgisayarımda 70 GB vardı şimdi 20 GB kaldı. Bilgisayar acı çekiyor ve ben silemiyorum. Bu sorun nasıl çözülür?

Riot Client'i arkaplandan kapat. Sonra Valorant'ı kaldırıp ardından Riot Client'i kaldırmayı dene.

riot clienti arkadaşın dediği gibi kapat riot vanguardı da simge durumunda gözüküyorsa kapat ardından denetim masasından ikisinide silmeyi dene

Geri
Yukarı