Valorant'ı bırakmak

esercim

Hectopat
Konuyu içimi biraz olsun dökmek için açtım.
Üniversiteye geçmeme az kaldı. Yüksek ihtimal istediğim bölüm olan programcılık gelecek. C#'da kendimi geliştirmek için lise döneminde çok uğraştım işe yaradıda. Orta seviyenin biraz altında öğrendim. ta ki 12. sınıf olana kadar, YKS bastım 8 ay. Vee deprem... Depremden sonra iyice saldım hayatta her şeyimi. Babamdan tek isteğim oldu adamakıllı bir bilgisayar, aldık. Bir nebze olayları unutmak için oyunlara sardım Valorant başta olmak üzere. Günde 8 saat PC açıksa 7.5 saat Valorant açık. İş ve para derdim yokken kendimi geliştirmemek ve üstüne elime bir şey geçmeden Valorant oynamak çok üzüyor.
Acilen her şeyi silip önce güzel bir spora sonra da yazılıma başlamam lazım.
Bilmiyorum tavsiyelik bir durum var mı ama içimi döktüm yeterli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu içimi biraz olsun dökmek için açtım.
Üniversiteye geçmeme az kaldı. Yüksek ihtimal istediğim bölüm olan programcılık gelecek. C#'da kendimi geliştirmek için lise döneminde çok uğraştım işe yaradıda. Orta seviyenin biraz altında öğrendim. Ta ki 12. sınıf olana kadar, YKS bastım 8 ay. Vee deprem... Depremden sonra iyice saldım hayatta her şeyimi. Babamdan tek isteğim oldu adamakıllı bir bilgisayar, aldık. Bir nebze olayları unutmak için oyunlara sardım Valorant başta olmak üzere. Günde 8 saat PC açıksa 7.5 saat Valorant açık. İş ve para derdim yokken kendimi geliştirmemek ve üstüne elime bir şey geçmeden Valorant oynamak çok üzüyor.
Acilen her şeyi silip önce güzel bir spora sonra da yazılıma başlamam lazım.
Bilmiyorum tavsiyelik bir durum var mı ama içimi döktüm yeterli.

Hocam deprem bölgesinde miydiniz?

Geri
Yukarı