Valorant'ı bıraktım

mehmetcbb

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PALIT GTX 1660 6GB

Intel Core i3 10100F

MSI H510M-K PRO

Kingston 2x16GB DDR4 RAM

240GB HP SSD

2TB Western Digital HDD
Meslek
Öğrenci
Valorant'ı bıraktım arkadaşlar bırakalı 20 gün oldu bilgisayarda oyun oynarken artık hiç sinirlenmiyorum rank atlama derdim yok bugünde Valorant'ı sildim artık tamamen kurtuldum. Size de tavsiye ederim bırakın arkadaşlar böyle boş bir oyun yok oyuna 4K para yatırdım. Pişmanım yatırdığıma. Sizin düşünceleriniz neler? Aranızdan Valorant'ı bırakanlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ı bıraktım arkadaşlar bırakalı 20 gün oldu bilgisayarda oyun oynarken artık hiç sinirlenmiyorum rank atlama derdim yok bugünde Valorant'ı sildim artık tamamen kurtuldum. Size de tavsiye ederim bırakın arkadaşlar böyle boş bir oyun yok oyuna 4K para yatırdım. Pişmanım yatırdığıma. Sizin düşünceleriniz neler? Aranızdan Valorant'ı bırakanlar var mı?
Rekabetçi oyunları rekabetçi olarak oynamayıp sadece avcılık kökenimizden gelen doğal güdülerinizi gerçekleştirip stres atarsanız daha mutlu insanlar olursunuz.

FTP bir oyuna neden para yatırılır onu da çözemiyorum da. Çok skin beğendiyseniz alın beş on liralıkları yeter. 4K parayla Valodan çok eğlendirecek neler neler var.

Genelde insanlar LoL ve Valorant'ı silip bir süre bazen aylar hatta yıllar sonra dönüyorlar eğer dönmezseniz iyidir.

Bence yatırmamak en iyisi. Mesela 4K'ya CS2'de Prime üstüne RDR2 sonra başka iyi oyunlar alınabilir.

Bence yatırmamak en iyisi. Mesela 4K'ya CS2'de Prime üstüne RDR2 sonra başka iyi oyunlar alınabilir.

CS2 Prime var RDR2'de varda evet keşke yatırmasaydım.

Rekabetçi oyunları rekabetçi olarak oynamayıp sadece avcılık kökenimizden gelen doğal güdülerinizi gerçekleştirip stres atarsanız daha mutlu insanlar olursunuz.

FTP bir oyuna neden para yatırılır onu da çözemiyorum da. Çok skin beğendiyseniz alın beş on liralıkları yeter. 4K parayla Valorant'dan çok eğlendirecek neler neler var.

Hocam zaten bunu anlayıpta bıraktım oyunun ne kadar boş olduğunu ek olarak oyun maalesef ki CS gibi pazara sahip değil en kötü skin şu an 250lira.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynen böyle oldu hocam 😁

CS2 Prime var RDR2'de varda evet keşke yatırmasaydım.

Hocam zaten bunu anlayıpta bıraktım oyunun ne kadar boş olduğunu ek olarak oyun maalesef ki CS gibi pazara sahip değil en kötü skin şu an 250lira.
O zaman almayın, valonun kendi kaplamaları bence gayet cici. Satın skinleri bir yerlerde sonra parasını yiyin, başka güzel oyun alın ya da biraya yatırın yaş tutuyorsa. öyle Klı bir para çıkıyorsa yatırabilirsiniz de bir şeysilere minik minik.

LoL'ü sadece ARAM moduyla oynuyorum, o yüzden de kostümlere para yatırmıyorum, çünkü şampiyon rastgele geliyor. Ben mutluyum, zaten arada bir giriyorum. Rekabetçi oynanan oyunların böyle bir etkisi oluyor çünkü, stres sağlığı oldukça etkiliyor. Eğer rekabetçiyseniz bırakmanız gerçekten iyi olmuş, biraz da bağımlılık gibi bu, tebrik ederim o yüzden.

LoL'ü sadece ARAM moduyla oynuyorum, o yüzden de kostümlere para yatırmıyorum, çünkü şampiyon rastgele geliyor. Ben mutluyum, zaten arada bir giriyorum. Rekabetçi oynanan oyunların böyle bir etkisi oluyor çünkü, stres sağlığı oldukça etkiliyor. Eğer rekabetçiyseniz bırakmanız gerçekten iyi olmuş, biraz da bağımlılık gibi bu, tebrik ederim o yüzden.

Teşekkür ederim hocam aram modundan fazla zarar gelmez rekabetçi ruhlu bir insan olmama rağmen bu oyunu bırakmak bana iyi geldi.

Geri
Yukarı