Valorant'ı bırakmalı mıyım?

pwleredal

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle rankım çok yüksek değil. Diamond eloda bulunuyorum. 800 saate yakın da sürem var. Ancak ne zaman Valorant'a girsem sonu ya bir ekipman parçalama ya da alt+F4 ile bitiyor. Bu oyun sayesinde ciddi derecede sinir problemlerim ortaya çıktı, şaka değil :D ya toxic troll adamlar ya da immo elodan smurfler geldiği için rekabetçi girmeyi de bıraktım. Aslında oyunda iyi çevrem var arkadaşlarım falan az da para yatırmadım champions 2021'den tut Prime setinden Oni'ye kadar çoğu seti aldım. O yüzden bırakmak koymuyor desem yalan söylemiş olurum. Fikirlerinizi bekliyorum.

Ben arada akşamları giriyorum yeni başladım derecesiz inan bazen önümü göremiyorum sesleride kapatıyorum çünkü çoğunlukla küçük çocuklar geliyor 1-2 oyun atıp çıkıyorum. Ne gerek var kasmaya.

Hocam sen bayağı alışmışsın oyuna bıraksan da geri dönersin bence o yüzden sorununu çözmek lazım. Yani 5 kişi girerek bence smurflerin üstesinden gelirsiniz diğer türlü de biraz sakin oynayın arkaya müzik falan iş görebilir.

CS:GO daha iğrenç. Toxic ve smurf bakımından. türkleri ruslara tercih ederim csgoda ki türklerde bir garip
CS:GO daha iğrenç değil her oyunun toxic ve smurfu vardır csgoda smurf gelme olasılığı düşdü prime ücretli olduktan sonra hile ise asla gelmiyor güvevn faktörün yüksekse.

Seçkinim Türk olduğumu anladıkları an her 5 maçın 1I 1 kebap please deyip dalga geçip oyunu satıyorlar ciddiyim FACEIT'te aynı şekil Valorant daha iyi o yönden ne kadar çocuk olsa da.

Hiç denk gelmedim. Genelde oh my friend deyip geçiyor gelenler. Ranka da bağlı olabilir.

Öncelikle rankım çok yüksek değil. Diamond eloda bulunuyorum. 800 saate yakın da sürem var. Ancak ne zaman Valorant'a girsem sonu ya bir ekipman parçalama ya da alt+F4 ile bitiyor. Bu oyun sayesinde ciddi derecede sinir problemlerim ortaya çıktı, şaka değil :D ya toxic troll adamlar ya da immo elodan smurfler geldiği için rekabetçi girmeyi de bıraktım. Aslında oyunda iyi çevrem var arkadaşlarım falan az da para yatırmadım champions 2021'den tut Prime setinden Oni'ye kadar çoğu seti aldım. O yüzden bırakmak koymuyor desem yalan söylemiş olurum. Fikirlerinizi bekliyorum.

Hesabı sat Fortnite geç, ben öyle yapacağım Fortnite tilt etmiyor beni :D

Yeni konular

Geri
Yukarı