Valorant'ta hesap satın alınca satın alınan hesap sahibi tarafından geri alınabilir mi?

Hesapta VP alınmak için kullanılan kredi/banka kartı.
Hesapta daha önce kullanılan kullanıcı adları.
Hesapta VP alımını kod ile alındıysa kodların atılması ve Riot'un istediği birkaç hesap hakkında bilgiyi verdiğiniz taktirde hesabı tekrar alabiliyor.

Riot desteğe bilet atıyor hesabım çalındı diye. Riotta hesap hakkında bilgiler istiyor (ilk aldığın skin nedir gibi) çok kolay bir şekilde alabilir.

Sabah Game satıştan Valorant hesabı satın aldım Gmail'i kendi mailime aldım şifreyi değiştirdim Gmail ve şifreyi benim elimde. Adam hesabı tekrar geri alabilir mi? Aldığım hesap random değil.

Geçen sene hesabım bilmediğim sebebten 3. kişilerin eline geçti birçok yayıncıda bu durumu yaşadı Riot Games'ın log larınımı patlattılar ne oldu bilmiyorum hesabımı satmışlar sanırım Battle Pass vardı sadece... Mail attım eski fotoları bilgileri verdim camburlop aldım hesabımı değiştirdim her şeyini. Araştırma yapmadan satın alman büyük hata olmuş üzüldüm.

Kral hesaba bir şey oldumu?
Selam kral, öncelikle geç cevap için üzgünüm fakat şöyle bir üzücü tarafıda var o aldığım hesap 300TL fiyatı o zamana göre. Fakat hesap 2 gün sonra uçtu, ardından aynı hesabı tekrar ilana koydu dolandırıcı şahıs daha sonra destek ekip bu başka bir hesap diyerek yardım etmedi, daha sonra tekrar hesap alayım dedim 400 TL'ye bu sefer başka bir şahıs yine site üzerinden dolandırdı ve destek ekibi sadece dava ederseniz bilgileri vereceğini söyledi. Kısacası bir daha hesap almadım.

Selam kral, öncelikle geç cevap için üzgünüm fakat şöyle bir üzücü tarafıda var o aldığım hesap 300TL fiyatı o zamana göre. Fakat hesap 2 gün sonra uçtu, ardından aynı hesabı tekrar ilana koydu dolandırıcı şahıs daha sonra destek ekip bu başka bir hesap diyerek yardım etmedi, daha sonra tekrar hesap alayım dedim 400 TL'ye bu sefer başka bir şahıs yine site üzerinden dolandırdı ve destek ekibi sadece dava ederseniz bilgileri vereceğini söyledi. Kısacası bir daha hesap almadım.
Yazık olmuş. Geçmiş olsun.

Geri
Yukarı